Gość Adameg

Przemyślenia – Przyszłość polskiej sceny OMSI – mapy

15 postów w tym temacie

Przemyślenia – Przyszłość polskiej sceny OMSI – mapy

Po długim czasie zabrałem się za siebie i pomyślałem nad tematem, który może was zaciekawić. Ostatnio rozmyślałem jak się przedstawia przyszłość sceny OMSI – nie tylko mapy, ale także pojazdy czy inne badziewia. Może zaczniemy od tematu mi bliższego – map.

[mod]brak linku do dalszej części artykułu[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak... Szczegulnie wyśmiewać początkujących mapperów. Jeśli tak dalej będzie to może za pare lat nikt nie będzie robić map !!  Wyśmiewaj tak dalej !! Brawo.

[mod]ortografia ![/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, nie wyśmiewam. Napisałem szczerze to co większość myśli o tej "twórczości", a tym bardziej, że większa część grupy

"początkujących mapperów" jest krytycznie nastawiona do jakiejkolwiek krytyki, a mają też gdzieś dobre rady innych ludzi. Po prostu nikogo głaskać po główce nie będę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No wreszcie jakiś artykuł się pojawił, myślałem, że znów gazetka upadła :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za pozytywną wzmiankę o mojej mapie ;).

W artykule jest mała nieścisłość - mapa emanuela syrka mimo nazwy PKM Sosnowiec przedstawia Dąbrowę Górniczą a nie Sosnowiec, nazwa chyba wzięła się od tego, że chłopak ma plan na wszystkie linie jakie obsługuje PKM - 64 linie na terenie połowy GOPu!! :D.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za pozytywną wzmiankę o mojej mapie ;).

W artykule jest mała nieścisłość - mapa emanuela syrka mimo nazwy PKM Sosnowiec przedstawia Dąbrowę Górniczą a nie Sosnowiec' date=' nazwa chyba wzięła się od tego, że chłopak ma plan na wszystkie linie jakie obsługuje PKM - 64 linie na terenie połowy GOPu!! :D.

[/quote']

Zgodzę się z Twoją uwagą, że emanuel syrek tworzy Dąbrowę Górniczą. Ale jednak nazwał mapę PKM Sosnowiec, choć mógłbym dopisać do tego(co zaraz uczynię :) ), że mapa ma przedstawiać wymienione wyżej miasto a nie Sosnowiec.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gorszego artykułu nie widziałem. Cały czas powtórzenia, wychwalanie kilku mapek i wielka krytyka innych. Jak na moje ten wpis jest ****, a także oceniam go aż na 2/10.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja z kolei uważam, że artykuł oczywiście jak najbardziej na miejscu :) . Autor (Adameg xD ) wysilił się, a kilka użytkowników rzuciło się na niego z pretensjami o wyśmiewanie początkujących mapperów. Oczywiście nie należy tego robić, bo każdy ma jakiś potencjał, ale ludzie, nie oszukujmy się, sami zobaczcie co dzieje się w tematach z takimi mapami. Oczywiście sam mogę powiedzieć o sobie, że jestem początkujący, ale staram się jak najlepiej tworzyć mapę. Oczywiście każdemu zdarzają się błędy, ale na oko od razu można zauważyć kto ma potencjał. 

@Adameg Bardzo dobry artykuł. Portol jednak nie upadł xD .

Pozdrawiam, Michał :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż, jakby nie patrzeć, nie wyśmiewa on początkujących mapperów, bo Kuba, Przemo11, Mark i ja tworzymy swoje pierwsze mapy, więc tak jakby też jesteśmy żółtodziobami :)

Artykuł całkiem dobrze się czytało. Mówiłeś, że powiesz coś o Szczecinie, a ostatecznie nie ma o nim wzmianki w późniejszych akapitach :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aj, myślałem, że zapisałem poprzednie zmiany z akapitem ze Szczecinem... Dobra, poprawiłem :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wg mnie artykuł jest dobry. Miło się czytało. 

A co do początkujących mapperów i tych wspomnianych w tekście.

Popieram to co napisał nicer34567. Nie każdy nowy autor, jest w artykule wyśmiewany. Bo przecież jest kilku bardzo dobrych początkujących. A krytykowani są Ci, którzy mimo opinii innych twórców, nie wnoszą, żadnych poprawek i uparcie tworzą jakieś mapy, które psują polską scenę Omsi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po prostu Adameg nie przebiera w słowach. :D Rzeczywiście co niektórzy mogli poczuć się urażeni, ale to o czym pisze jest absolutną racją. Dla tych, których mapy nie są arcydziełami, najlepszą poradą będzie, aby z jednej strony nie poddawali się, ale z drugiej nie szli w zaparte, tylko wzięli do serca uwagi zwracane przez bardziej doświadczonych kolegów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry za taki odkop ale jest może ten artykuł gdzieś jeszcze dostępny? Bo widzę, że ciekawy i kontrowersyjny ale widzę, że mi się spodoba ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Że tak powiem.. nie przeczytałem bo 

"Błąd łączenia się z bazą danych"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trudno abyście mogli przeczytać jeżeli portal omnibussimulator.pl został zamknięty. Treść artykułu znajdziecie pod tym linkiem: klik

[mod]zamykam[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.