KacperPKP

[OMSI 1] Problem z grą

11 postów w tym temacie

Witam

Mam taki problem z pierwszą częścią gry OMSI ,otóż po zainstalowaniu gry i aktualizacji OMSI wciskam w tą grę i pojawia się najpierw okienko z cyfrą 4 ,a następnie komunikat "OMSI nie zostało aktywowane poprawnie! Proszę skorzystać z Aerosoft Launcher .Jeżeli masz jakieś pytania ,skontaktuj się z pomocą techniczną Aerosoft!".

I nie rozumiem w czy jest tu problem.

Grę OMSI mam oryginalną kupioną w Media Markt ,mimo że tę grę aktualizowałem w Aerosoft Launcher to właśnie ten komunikat wyżej opisany się pojawi.

Mam nadzieję ,że jest szansa na rozwiązanie tego problemu i że będę mógł w końcu przetestować tą grę.

PS.Mam Windowsa 8 jakby ktoś pytał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywowałeś grę w Aerosoft Launcher? 

Jeśli tak to pozostaje Ci spróbować,  zainstalować Aerosofta, pobranego ze strony Aerosofta, a nie tego który instalował się razem z grą i tam aktywować OMSI. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywowałeś grę w Aerosoft Launcher? 

Jeśli tak to pozostaje Ci spróbować' date='  zainstalować Aerosofta, pobranego ze strony Aerosofta, a nie tego który instalował się razem z grą i tam aktywować OMSI. 

[/quote']

A co z robić z tym Aerosoftem ,który został wgrany razem z OMSI?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co pamiętam dołączony do OMSI 1 Aerosoft jest mocno uszkodzony.  Koniecznie musisz ten odinstalować i pobrać nowy z oficjalnej strony producenta tegoż produktu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Mam taki problem z pierwszą częścią gry OMSI ' date='otóż po zainstalowaniu gry i aktualizacji OMSI wciskam w tą grę i pojawia się najpierw okienko z cyfrą 4 ,a następnie komunikat "OMSI nie zostało aktywowane poprawnie! Proszę skorzystać z Aerosoft Launcher .Jeżeli masz jakieś pytania ,skontaktuj się z pomocą techniczną Aerosoft!".

Grę OMSI mam oryginalną kupioną w Media Markt ,mimo że tę grę aktualizowałem w Aerosoft Launcher to właśnie ten komunikat wyżej opisany się pojawi.

Mam nadzieję ,że jest szansa na rozwiązanie tego problemu i że będę mógł w końcu przetestować tą grę.

[/quote']

Ja miałem ten sam problem i uruchomiłem ponownie kompa i działał

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Mam taki problem z pierwszą częścią gry OMSI ' date='otóż po zainstalowaniu gry i aktualizacji OMSI wciskam w tą grę i pojawia się najpierw okienko z cyfrą 4 ,a następnie komunikat "OMSI nie zostało aktywowane poprawnie! Proszę skorzystać z Aerosoft Launcher .Jeżeli masz jakieś pytania ,skontaktuj się z pomocą techniczną Aerosoft!".

[/quote']

Ja miałem ten sam problem i uruchomiłem ponownie kompa i działał

Wątpię ,żeby ta metoda zadziałała. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co pamiętam dołączony do OMSI 1 Aerosoft jest mocno uszkodzony.  Koniecznie musisz ten odinstalować i pobrać nowy z oficjalnej strony producenta tegoż produktu.

Wybacz ,że zadam takie głupie pytanie ,ale czy byłaby możliwość aby podać tu link do tej strony ,gdzie będzie można pobrać ten Aerosoft Launcher?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@OmniWin

Dziękuję za pomoc ,wreszcie udało się przetestować tą grę i trzeba się przyznać że to najlepszy symulator autobusu jak znałem.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.