Mr. Omsi

Mercedes-Benz O520 "Cito"

Jak oceniasz pojazd Mercedes O520?   1 głos

1. 1. Jak oceniasz pojazd Mercedes O520?

• Nienawidzę tego pojazdu ze względu na dźwięki silnika, które przyprawiają mnie o ból głowy/z innego powodu xD
    • Ten pojazd jest mi obojętny.
    • Lubię ten pojazd. Przyjemnie mi się nim jeździ.

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

6 postów w tym temacie

Witajcie!

Chciałbym poznać waszą opinię na temat pojazdu Mercedes'a, a dokładnie Mercedesa O520 Cito. W Gliwicach taki pojazd można spotkać na darmowej linii z CH Europa Centralna do Zabrza oraz na Sikornik, a czasem również do Łabęd, jak Neoplan się zepsuje;).

Ja ten pojazd oceniam pozytywnie. Ma co prawda ciekawe dźwięki silnika, ale nie obniża to mojej oceny o tym modelu;) Poza tym jest również jedynym modelem, jaki znam "ze swojego podwórka", który posiada bezstopniową skrzynię biegów. W Polsce takich Mercedesów jest bardzo mało (niestety). Przewoźnik TK Transbus (wykonuje on przejazdy na zlecenie CH Europa Centralna) posiada dwa takie autobusiki. Jeden jest w ciągłym ruchu do Zabrza i na Sikornik, a drugi w tym czasie odpoczywa za Europą Centralną;). Bardzo proszę, aby ci, co znają ten model wzięli udział w ankiecie, oraz napisali jakiś komentarz pod spodem. Poniżej zamieszczam zdjęcie gliwickiego egzemplarza. (Tak, wiem, że kolory tego autobusu dla większości facetów są oburzające, ale cóż ja mogę...xD)

post-18751-1461608834,3002_thumb.jpg Mercedes stojący pod CH Europa Centralna, czekający na następny kurs ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż, o kolorystyce wyrażam się jasno - jak część roweru zamontowana do korby ;).

Wozem jechałem i ładnie, przyjemnie się jedzie. Przyspiesza płynnie. Dopasowany do zapotrzebowania na linię. 

Z tego co kojarzę to Pawelec ma coś w swoim stadzie z Cito, tylko czy to jeszcze żyje ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rzeczywiście u Pawelca jeżdżą takie Mercedesy. Z TWB wynika, że jeżdżą trzy, z czterech zakupionych przez Pawelca tego typu autobusów. Podobno są nawet w dobrym stanie xD. Poniżej dwa zdjęcia z TWB - nie posiadam własnych zdjęć Mercedesów Cito tego przewoźnika:(

http://phototrans.eu/14,424137,0,Mercedes_Benz_O520_48.html

http://phototrans.eu/14,668919,0,Mercedes_Benz_O520_47.html

[mod]Tym razem darmowa poprawka/Omni[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo Ci dziękujemy, ale chyba źle zrozumiałeś wątek. To jest temat poświęcony prawdziwemu autobusowi, a nie modelu do symulatora;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Samochód pochodzi z okresu, w którym wszystkie pojazdy elektrycznie MUSIAŁY wyglądać dziwacznie , autobusy, jak widać, też się zaliczały to tej grupy - on wygląda, jakby gdzieś po drodze zgubił drugi człon :D

A w tych mercach Pawelca działa napęd elektryczny, czy na samej ropie śmigają? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta