Seweryn1992

OLIMP CITY: Postęp prac nad mapą cz 1 ( VIDEO )

5 postów w tym temacie

Witam serdecznie. Chciałbym zaprezentować status prac nad mapą fikcyjnego miasta OLIMP CITY. Jest to dopiero początek tak więc jeszcze wielu rzeczy brakuje.  Lecz na filmie prezentuję efekty mojej pracy, które dotychczas osiągnąłem. Z biegiem czasu będę przedstawiał dalsze części mojej pracy.  Po obejrzeniu niniejszego filmu liczę na Państwa uwagi oraz propozycję związane z mapą.
Liczę również się z krytyka. Tak więc jest ona również mile widziana. Dziękuję za poświęcony czas.  
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się czy to jakiś żart czy nas po prostu wkręcasz. To co pokazałeś, to jest jakieś wielkie nieporozumienie. Rozumiem, że to mapa fikcyjna, ale układ drogowy czy oznakowanie to jest coś niepojętego, totalnie z tyłka. Wielki, nieogarnięty miszmasz, do tego jest strasznie nieestetycznie. Powiedzieć, że jest słabo, to nic nie powiedzieć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy autor tej mapy kiedykolwiek widział oznakowanie przystanku w Polsce? 1:53 BUS,BUS,BUS

Mapa jest nie realistyczna, nawet jeżeli jest fikcyjna to coś z realnym światem coś wspólnego mieć musi, bo niedługo ustawie sobie na mojej mapie kosmitów. 8=>  :D

Nie podoba mi się także forma pokazywania pracy, bo na tym filmie mało co widać.

+ za chęci i za to, że coś robisz

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może by tak zmienić nazwę na Troll City? Pasowałaby do poziomu mapy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wstaw może te focia tu do Forum, to będzie łatwiej powiedziec Tobie co może zrobić lepiej  ;)

Ja chętnie pomoge, bo szczerze mówiąc też tak zaczynałem a teraz to wspaniała Mapka z której jestem zadowolony :20 Meow: 

I też tak się masz czuć :P  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta