praiks

[usunięty] Rozszerzona Kraina v 4.8 /vFirma KK Rudek/

Czy rozszerzona Kraina ma rację bytu?   1 głos

1. 1. Czy rozszerzona Kraina ma rację bytu?

• Tak
      18
    • Nie
      6

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

16 postów w tym temacie

GNLWWtb.png

Witam serdecznie

Chcę Wam przedstawić nowy pomysł, który powoduje, że bardzo popularna mapa Rozszerzona Kraina v 4.7, staje się vFirmą. Prezes tej vFirmy podjął się kontynuacji utrzymania tej mapy. Jednak dla wielu stała się ona przestarzałą mapą, nie wartą dalszego rozwoju. Ale zwolennicy tej mapy będą mogli sobie zawsze na niej pojeździć jako kierowcy vFirmy. 

W związku z tym poszukujemy kierowców, testerów, mapperów, techników oraz innych którzy postarają się o rozwój firmy.

Za chęć współpracy, z góry serdecznie dziękuję 01 Smile

Adres vFirmy: http://kraina.one.pl

=================================================================================

Jak wiadomo mapa przedstawia zachodnią część Tajemniczej Krainy, do której wjeżdża coraz więcej autobusów. Prócz podstawowych miejscowości takich jak Rudek i Czupidłowo dołączyło jeszcze wiele innych sąsiednich, które na podstawie "negocjacji zawartych w OMSI", domagają się utworzenia kolejnych linii autobusowych łączących te miejscowości z gminnym Rudkiem i nie gorszym Czupidłowem.

Oto linie autobusowe, kursujące obecnie po Tajemniczej Krainie:

Dostepne linie to:

"13" ->przewóz pracowników KWK RUDEK<- KWK RUDEK - RYNEK RUDECKI - RZEPIEC - GĄSKI

"80" ->przyspieszona<- RUDEK OS.MAGURY - WITKOWO

"81" - HORDEK - RUDEK OS.MAGURY

"N82" ->nocna<- RYNEK RUDECKI - CZUPIDŁOWO RYNEK  (na LINII/TRASIE wpisujemy 08235)

"83" - CZUPIDŁOWO KOŚCIÓŁ - KALINOWO KOŚCIÓŁ

"84" - CZUPIDŁOWO KOŚCIÓŁ - WITKOWO

"85" - CZUPIDŁOWO RYNEK - RUDEK OS.MAGURY

"86" - GĄSKI PĘTLA - DYLONGI PLAŻA

"87" - okrężna - WYKNO PKP - GĄSKI - WYKNO PKP - RUDEK - WYKNO PKP

"88" - okrężna - WYKNO PKP - RUDEK - DYLONGI - CZUPIDŁOWO - GĄSKI - WYKNO PKP

"89" ->linia wewnetrzna w Czupidłowie<- GMINA - GLINIANKI

"90" ->powrotna<- CZUPIDŁOWO RYNEK - RUDEK OS. MAGURY - ZAJEZDNIA - /zawieszona/

"91" - KALINOWO STRAŻ - RUDEK - WYKNO PKP

"92" - CZUPIDŁOWO RYNEK - RUDEK - RUDEK HIPERMARKET - RUDEK OS.MAGURY

"93" - CZUPIDŁOWO RYNEK - RUDEK - HORDEK

"94" - ŻABKI - CZUPIDŁOWO - GĄSKI - KRUKI -> RZEPIEC

"95" - okrężna - KRADKI - CARREFOUR - CZUPIDŁOWO RYNEK - GLINIANKI - LIDL - CARREFOUR - KRADKI

"PKS"

1/ KRADKI PKS - CZUPIDŁOWO - ŻABKI

2/ KRADKI PKS - CZUPIDŁOWO - KALINOWO - SUROWE - RUDEK /RYNEK RUDECKI/

435RlVJ.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------

UWAGA: do prawidłowego działania potrzebujemy MEGA POLISH MOD:  KLIK  /zaktualizowany/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

OTO PLIKI DO POBRANIA:

mapa:

https://mega.co.nz/#!dgghERrD!WgpBDhK8AfZXKALKSme2_UEodsYkYicHA9HnPKctnbw

obiekty:

https://mega.co.nz/#!tlR1HbiC!nx0hLkEC4nRo9xMpAfunVx9xovOk4dBjfUcVczQafCU

spliny:

https://mega.co.nz/#!hk5EiLiK!8hTxq6OdOCc7jLlF51rLW8J6bfpDdehAHON2P0Yg2RU

ticketpacks:

https://mega.co.nz/#!gpRQGBYT!RYOOYrTXWakdSzB5ZbveW38m-jISImtoHWe6ZTBY5v4

hofy:

https://mega.co.nz/#!x8p00RDI!qY2qYP2b0HQZSOTeEI27M5pDwUjQQ9WG9-XcdL4uBRg

fonty:

https://mega.co.nz/#!xlxy3JhQ!Dg_iR50ad0APsO_sLjiMbeSQH2lievP3aFQkknkoT0o

humans:

https://mega.co.nz/#!RhIw3LJQ!iM8GB6IiNWGpAaB9OiVJPz2RPZuRIFLghETTWE7jveY

texture:

https://mega.co.nz/#!Vt5AXCbS!7wTeogRFnCAcr7LzNHioDXulCBomhlseLtqsEIbES5s

malowania i ailists.cfg bez malowań:

https://mega.co.nz/#!fEIXUBaD!kuuq3r8e7JyzjbfZXx7IdhOeF7nwI3e0wb9LxjtZ9Rg

=======================================================

Nowości w wersji 4.8:

1/ Wybudowano obwodnicę od Rzepca do Rudka;

2/ Dodano drogę 2-pasmową w Rudku;

3/ Dodano nowe obiekty otoczenia uatrakcyjniające widok;

4/ Przebudowano drogę od Czupidłowa do Rudka;

5/ Dodano linię nr 13, oraz dla jednego wariantu przedłużono linię 85.

=======================================================

©  Rozprowadzanie bez zgody jako mapa lub vfirma jest zastrzeżone.

Pobieranie jest dozwolone z popularnych miejsc, np. http://omnibussimulator.pl, [mod]wymoderowano/jss2008[/mod]

Zabrania się kopiowania i przekształcania mapy w jakiejkolwiek formie.

Kopiowanie obiektów oraz splinów jest dopuszczalne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Chciałbym także zaprosić wszystkich chętnych i ciekawskich do naszej vFirmy KK Rudek http://kraina.one.pl

Firma nasza ma na celu dalszy rozwój mapy Rozszerzona Kraina 4.7 dla których jeszcze ta mapa się podoba. Z miłą chęcią przyjmiemy osoby, które potrafią się posługiwać edytorem OMSI 1 i 2 i wniosą coś od Siebie aby mapa Krainy była lepsza. Jako prezes vFirmy zapraszam do rejestracji i do działu  PRACOWNICY/ Rekrutacja gdzie należy składać swoje podania o przyjęcie do vFirmy. Nasza vFirma prężnie się rozwija i pozwoli wszystkim zwolennikom mapy Kraina dalej po niej kursować ale już jako kierowcy zatrudnieni w KK Rudek. 

Pozdrawiam AB77

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co ja co ale moglibyście się postarać o lepszy nagłówek, bo to jednak wizytówka strony, a obecnie wygląda miernie :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poczekaj, wszystko zrobimy. Ważne, że jest zainteresowanie. Dlatego staramy się robić każdy detal, aby to wyglądało.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

VFirma już nabrała lepszego wyglądu. Zapraszam do odwiedzania całkowicie zmienionej szaty graficznej vFirmy KK Rudek : http://kraina.one.pl. Zmieniliśmy już wiele i dalej zmieniamy :). Zapraszam chętnych do naszej vfirmy. Pozdrawiam AB77

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli miałby ktoś ochotę pojeździć pojazdami firmowymi na nowej wersji mapy, to serdecznie zapraszam na testy do naszej firmy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie polecam tej oto vFirmy!!!

Byłem zatrudniony tam praktycznie od  samego otwarcia forum. Jak się zapytałem jednego z prezesów o start, to powiedział mi że wszystko dowiem się w swoim czasie. 

Forum istnieje gdzieś od końca marca, a działalność rozpoczęła się w święta Wielkanocne (z tego co wywnioskowałem), a ja dopiero w piątek dowiedziałem się że vFirma funkcjonuje i to jeszcze sam się zapytałem. Żadnych ogłoszeń, informacji... Po prostu nic. Dzisiaj dostałem wiadomość od AB77 że mam do jutra nadrobić wszystkie raporty. Potem się zapytałem "Gdzie była informacja o starcie vFirmy?", prezes AB77 zmienił temat i zapytał czy chce dalej u nich pracować, ja od razu podziękowałem za współprace, ponieważ to dla mnie było wszystko bez sensu.

Mało tego!

vFirma dziwnie funkcjonuje. 

Jeździ się jakim się wozem chce, byle tylko żeby był z taboru firmy. Brygadę tak samo się wybiera jaką się chce. W grafiku podana jest tylko linia. Mało tego! Jeśli "planista" wpiszę KDW (kurs dowolny), to kierowca może sam sobie wybrać linie.

Nie wiem jaki w tej vFirmie realizm. Osobiście nie polecam.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem zatrudniony tam praktycznie od  samego otwarcia forum. Jak się zapytałem jednego z prezesów o start' date=' to powiedział mi że wszystko dowiem się w swoim czasie. 

Forum istnieje gdzieś od końca marca, a działalność rozpoczęła się w święta Wielkanocne (z tego co wywnioskowałem), a ja dopiero w piątek dowiedziałem się że vFirma funkcjonuje i to jeszcze sam się zapytałem. Żadnych ogłoszeń, informacji... Po prostu nic. Dzisiaj dostałem wiadomość od AB77 że mam do jutra nadrobić wszystkie raporty. Potem się zapytałem "Gdzie była informacja o starcie vFirmy?", prezes AB77 zmienił temat i zapytał czy chce dalej u nich pracować, ja od razu podziękowałem za współprace, ponieważ to dla mnie było wszystko bez sensu.

[b']Mało tego![/b]

Jeździ się jakim się wozem chce, byle tylko żeby był z taboru firmy. Brygadę tak samo się wybiera jaką się chce. W grafiku podana jest tylko linia. Mało tego! Jeśli "planista" wpiszę KDW (kurs dowolny), to kierowca może sam sobie wybrać linie.

Pozdrawiam.

danwin1998 nie masz racji.

Zatrudniłeś się ale ani razu nie postarałeś się aby nawet zrobić choć jeden kurs i przedstawić nam swoją pracę. Jakoś kierowca "muminek" zdaje raporty i zdjęcia z jazdy i nie robi żadnych problemów. Grafik był cały czas dostępny wystarczyło tylko się do niego dostosować. Jak się chce to można normalnie działać w vFirmie ale jeśli jak ty nie było w ogóle twojej aktywności na forum vFirmy to teraz nie rozprowadzaj niepotrzebnego zamętu. Sam sobie jesteś winny a nie my. 

Tyle w tym temacie. Szkoda więcej się rozpisywać na Twój temat. Nie polecam Ciebie jako pracownika w innych vFirmach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem zatrudniony tam praktycznie od  samego otwarcia forum. Jak się zapytałem jednego z prezesów o start' date=' to powiedział mi że wszystko dowiem się w swoim czasie. 

[b']Mało tego![/b]

Pozdrawiam.

danwin1998 nie masz racji.

Zatrudniłeś się ale ani razu nie postarałeś się aby nawet zrobić choć jeden kurs i przedstawić nam swoją pracę. Jakoś kierowca "muminek" zdaje raporty i zdjęcia z jazdy i nie robi żadnych problemów. Grafik był cały czas dostępny wystarczyło tylko się do niego dostosować. Jak się chce to można normalnie działać w vFirmie ale jeśli jak ty nie było w ogóle twojej aktywności na forum vFirmy to teraz nie rozprowadzaj niepotrzebnego zamętu. Sam sobie jesteś winny a nie my. 

Tyle w tym temacie. Szkoda więcej się rozpisywać na Twój temat. Nie polecam Ciebie jako pracownika w innych vFirmach.

Jak już mówiłem... Robiłbym kursy jak zostałbym powiadomiony że firma już wystartowała. Ale wy tego nie zrobiliście, choć byłem na forum codziennie. Daliście mi zaledwie 1 dzień na zrobienie wszystkich niezaliczonych kursów, więc ja podziękowałem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To patrz co się tak naprawdę dzieje. Wystarczy spojrzeć chociażby na shoutboxa, albo napisać do Prezesa Firmy. Ty nie robiłeś nic.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Shoutbox jest obowiązującym działem na forum do odwiedzenia? Nigdy w życiu. Organizacja to jakiś słaby żart coś a'la Strasburger, całkowita samowola i konieczność nadrabiania kursów z zeszłego tygodnia, bo dopiero grafik się pojawił (podkreślam, na poprzedni tydzień). Samowola totalna, jak wspomniał Danwin. Pracowałem w prawdziwym przedsiębiorstwie transportowym i gdyby była taka samowola to nie byłoby szans na jakiekolwiek logiczne funkcjonowanie. Ale: co kto lubi, o gustach, podobno, się nie dyskutuje. 

Za to, że punktowałem fatalną organizację oczywiście zarobiłem bana :)

Bawcie się :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Shoutbox jest obowiązującym działem na forum do odwiedzenia? Nigdy w życiu. Organizacja to jakiś słaby żart coś a'la Strasburger' date=' całkowita samowola i konieczność nadrabiania kursów z zeszłego tygodnia, bo dopiero grafik się pojawił (podkreślam, na poprzedni tydzień). Samowola totalna, jak wspomniał Danwin. Pracowałem w prawdziwym przedsiębiorstwie transportowym i gdyby była taka samowola to nie byłoby szans na jakiekolwiek logiczne funkcjonowanie. Ale: co kto lubi, o gustach, podobno, się nie dyskutuje. 

Za to, że punktowałem fatalną organizację oczywiście zarobiłem bana :)

Bawcie się :)

[/quote']

Brak Ci jakiegokolwiek doświadczenia, dlatego tak gadasz.

A ja powiem Ci jedno: Przejmij na 2 dni moje stanowisko i zobaczymy co zrobisz.

Zgadzasz się?

Wiem, że odpowiesz, iż jest to totalna bzdura prowadzić taką "anty-firmę".

A my musimy sobie poradzić z każdym problemem, nawet z... ludźmi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz mieć doświadczenie w prowadzeniu vfirm, ja znacznie większe miałem w rzeczywistości

Na dwa dni przejąć Twoje stanowisko? Mógłbym, ale i tak wiem, że go nie oddasz. 

Ilu kierowców jest? 10-15. Ok, a co dopiero byś powiedział na 60 i z każdym problemem dzwonią do Ciebie jako ich zwierzchnika?

Moim zdaniem, dyskusja jest bezzasadna, bo i tak każdy z nas będzie swoje uważać i pisać bez sensu o tym samym. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdybym nie oddał, to nie było by w vfirmie prezesa i wiceprezesa, do których się tak naprawdę nie zaliczam.

Mimo to vFirma zaprasza do pobrania nowej wersji "Rozszerzona Kraina v 4.9". Trzeba tylko spełnić określone warunki, bo to podobno nie dla każdego. Zaraz to sprawdzę, co nowego na tej mapce wymyślono :o

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanko czy ta  vfiremka dalej działa czy zakończyła swoją działalność

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.