Gość Heir

Komputer stacjonarny. 4x2.33 Ghz, 4 GB RAM, 1GB GPU, 160 GB

4 posty w tym temacie

Witam.

Mam do sprzedania średniej klasy, używany komputer stacjonarny. Sprzęt zadbany, w dobrym stanie, używany raz na tydzień, regularnie czyszczony pod okiem wschodzącego informatyka

:P.

Sprzęt w owej konfiguracji posiadam gdzieś od 4 lat i nie było z nim przez ten czas żadnych problemów.

04089568482722671291.jpg

Komputer z taką konfiguracją wystarczy, aby zagrać sobie chociażby w Battlefield 3 na wysokich ustawieniach (na potwierdzenie słów film z mojego kanału i rozgrywka na powyższym komputerze

). Oczywiście też nie będę czarował, że jest jakiś super wybitny, gdyż dysk ATA zdecydowanie spowalnia jego możliwości. Zalecałbym zaopatrzenie się w dysk SATA lecz nie jest to wybitnie konieczne. W przednim panelu obudowy dodatkowo jest problem z działaniem portów USB.

Kupno tego sprzętu należy rozważyć przede wszystkim z powodu braku awaryjności hardware'u. Podzespoły komputera były produkowane w czasach kiedy producentom naprawdę zależało na jakości elementów.

Przed zakupem dokonuję dokładnego czyszczenia wnętrza, ponownej wymiany pasty termoprzewodzącej oraz mogę zainstalować system operacyjny Windows 7 (bez aktywacji) z wszelkimi sterownikami do sprzętu (koszt tej usługi w serwisie to ok. 70 złotych).

Kwota jaka mnie interesuje to 500 złotych, a zakupu będzie można dokonać poprzez olx.pl lub allegro.pl.

W razie jakichkolwiek pytań można się ze mną kontaktować poprzez PW lub Facebook'a jeśli ktoś ma.

Zdjęcie:

http://hostmat.eu/images/06762608395682869979.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprzedaż któregoś z podzespołów osobno nie wchodzi w grę. Nikt nie kupi potem pozostałej, niekompletnej reszty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.