Gość Kuba!

Komputer sam się wyłącza.

4 posty w tym temacie

Witam. Mam problem z komputerem, mianowicie gdy otwieram Omsi, komputer się wyłącza. Gdy oglądałem filmik na yt to ten wiatraczek od chłodnicy ("m fachowa" nazwa wyleciała mi z glowy) zaczął się kręcić z taką prędkością, jakby chciał odlecieć. Dzień wcześniej czyściec kompa przy pomocy odkurzacza i pędzel kiem. Co może być przyczyną problemu? Może jakiś luźny kabelek.? Na pewno nic do odkurzacza nie wyciągnąłem. Dzisiaj jeszcze zagrałem sobie w jakąś grę na Google maps. Może ona zainstalowana mi jakiegoś wirusa...? Liczę na odpowiedz jakiejś ogarnięty osoby. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podociskaj wszystkie pamięci , karty itp.Posprawdzaj wszystkie kable które zasilają dyski twarde , i choć nie wiem jaką masz płytę główną sprawdź czy coś nie dociska to małych mikroprzełączników na płycie głownej , coś ala reset cmos , reset bios etc.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdzałeś (np. programem Speccy) temperatury  podzespołów? Może coś się poluzowało przy systemie chłodzenia i wzrost temperatuy powoduję taką pracę wiatraka i wyłączanie się kompa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeskanowałem komputer Avastem i wykrył on 2 wirusy, które zaraziły 5 plików. Wirusy zostały usunięte, zobaczymy czy to jest to. 

Tak, wina leżała po stronie wirusów. Dzięki wszystkim za chęć pomocy, lecą plusiki ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta