Frank

Czego Tobie brakuje najbardziej w OMSI?

210 postów w tym temacie

A mi Najbardziej Brakuje spływania wody po bokach przedniej szyby

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi w omsi brakuje zmienników oraz mapy Gdyni lub Gdańska oraz autobusów przegubowych .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

brakuje mi skrótu klawiszowego do wentylatora

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi brakuje burz z piorunami, płynniejszych animacji poruszania się pasażerów, wysiadania z autobusu :31 In love: spływania wody po przedniej szyby, przegubowych autobusów xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wysiadania z autobusu

Ja mam chyba jakąś dziwną wersję, bo u mnie pasażerowie wychodzą z autobusów:22 Annoyed:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wysiadania z autobusu

Ja mam chyba jakąś dziwną wersję' date=' bo u mnie pasażerowie wychodzą z autobusów:22 Annoyed:

[/quote']

Chodzi oczywiście o możliwość wyjścia kierowcy z autobusu, tak jak to jest w BS 2012.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmmm... a po co wysiadać w tej grze z autobusu? pewnie jeszcze móc "bamberkiem" iść po piwo na fajrant albo do fryzjera? przecież to symulator a nie Sims'y... a co do tematu to faktycznie tak jak wielu napisało że ta gra ogromnie zżera pamięć i nawet dobry sprzęt sie na niej tnie... a tak dla całkowitej satysfakcji no to faktycznie mogliby wkońcu uporać sie z dodaniem przegubowych autobusów (bo wkońcu w MZK wiele autobusów to właśnie przeguby) no i ogólnie chciałbym aby pojawiało sie więcej rożnorakich autobusów ... ale MIEJSKICH ewentualnie podmiejskich a nie PKS... oraz takich oczywiście które jeździły bądź nadal jeżdżą w polskich miastach... ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi brakuje zmiany kierowcy, bo ciągle jest ten sam typek i jeszcze gdyby była burza, a no i jeszcze mapy Tczew lub Gdańsk.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do kierowcy, to brakuje tego, abyśmy my stali się nimi (chodzi mi o to, że moglibyśmy dodać swoją twarz i być nimi samymi) oraz multiplayer'a - jakaś mapa i zamiast vbrygad, zapełnialibyśmy brygady.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do samego systemu gry nie oczekuję więcej, oprócz dostatecznej optymalizacji. Jednak najbardziej brakuje mi modeli autobusów, chociażby tych kultowych w naszym kraju jak Jelcz M11 czy Autosan H9-35.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapy Nowego Sącza , Jelcza PR110 , Autobusów przegubowych , porządnego Mercedesa-Bezna Citaro, Burza z piorunami , Wysiadania z Autobusu kierowcy czyli np jak mamy przerwę to wyjść i np. posiedzieć na schodkach czy też zapalić papierosa (ja nie palę) :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czego mi brakuje? Polskiej dobrej wersji Solaris'a Urbino 12III, przegubowców i chlapania wodą, gdy wjedziemy w kałużę :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mi brakuje wersji multiplayer bardzo by mi sie przydało :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie od początku marzy się,żeby któryś fachwiec od modeli zrobił JELCZ pr110 [trzydrzwiowy]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi brakuje Linii numer 8 - Szczecin - Lubieszyn, mamy Mercedesa O405N2 w barwach PKS Szczecin, nic tylko tworzyć mapkę :) Przy okazji można dorzucić linie nr 6 :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

maxi83 - Nic tylko samemu się zabrać za tą mapę, bo nikt inny zapewne tego nie zrobi :P

Obecnie czekam na porządnie wykonane modele: Ikarus 260.04, Jelcz M11 i Autosan H9-35.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czego mi najbardziej brakuje (oprócz przegubów) w OMSI? Porządnego, polskiego modelu Solarisa Urbino 12 III - z 3 drzwiami, zabudowaną kabiną kierowcy, tym standardowym pulpitem Solarisa (nie pamiętam nazwy). Nie musi być to autobus górnych lotów, ważne, żeby był. Poza tym fajnie by było pojeździć sobie Jelczem M11, Scanią Omnicity, 3 drzwiowym MANem NL222, Mercedesem Citaro...

No i chciałbym więcej polskich map. Zagranicznych nie lubię, po prostu nie czuję tego klimatu. Całe szczęście mamy kilku porządnych polskich mapperów, którzy pracują nad swoimi projektami - jest na co czekać ;)

Ze skryptowych bajerów - brakuje mi burzy, otwierania okien przez pasażerów, spóźnialskich, trybu swobodnej kamery w przedziale kierowcy (nie trzeba trzymać przycisku myszy, aby się rozglądać). A tak puszczając już całkowicie wodze fantazji, to fajnie by było czasem spotkać na drodze jakieś losowe zdarzenie (wypadek, kolizja). No i czasem fajnie by było zrobić pożytek z rampy dla inwalidów, którą wiele z aktualnych modeli ma :D

No, to chyba tyle.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najbardziej brakuje wyprzedzania przez inne samochody. Pięknie to jest zrobione w EuroTruck2 już z daleka widać, że ktoś jedzie lewym pasem, zdarza się nawet tak, że musi się chować za nami aby na czołowe nie jechać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi brakuje porządnego Mercedesa Citaro i Conecto. Przydałaby się też mapa Gdyni z linią R, no i co za tym idzie MANy Lions City G CNG i Mercedesy Citaro G :) Brakuje mi też swobodnego przemieszczania widokiem w kabinie kierowcy. No i ruch AI mółby troche bardziej myśleć :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi brakuje autobusów Solaris. Jak dla mnie Omsi ma za małe wymagania sprzętowe. Oraz mapy Gdyni :). No i np. mogli by zrobić zajezdnie, że trzeba ludzikiem dojść do niej i wsiąść do autobusu, no i oczywiście przeguby.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Autosana H9, bo przecież to symbol polskiej motoryzacji PKS.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi najbardziej brakuje Autosanów H9-20, H9-35 i H6 (jestem z Sanoka), a poza tym, chciałbym kiedyś zrobić autobus do OMSI, ale nie wiem jak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta