Borewicz

Jelcz 120MM/2 + 120M/3

75 postów w tym temacie

Wypowiem się jako autor dźwięków... To jest wersja beta, będą jeszcze poprawiane. Cały czas jest coś robione, także cierpliwości. :P I będę wdzięczny za wszelkie nagrania z poszczególnych obrotów (np. przez jakiś czas - 5-6 sekund - ciągłe 700, 1200, 1400 itd., nie jazda), dla każdego silnika: MAN D0826, WS Mielec Euro 0, WS Mielec Euro 2.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Silników SWT11/300/1 i SWT 11/302/1. Resztę mamy. Tzn niby te też, ale takie średnie, więc jak ktoś będzie miał dobre nagrania, najlepiej takie z konkretnych obrotów, a nie z jazdy (choć i te się nadadzą), to prosimy. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem szczerze że w Toruniu jeździ jeszcze sporo tych jelczy ale nie mam bladego pojęcia jakie mają silniki  :

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Kuba2005: dziękuję, też się przydadzą. :)

@Norek018: nie. 120M - silnik Mielec Euro 0, skrzynia ręczna S4-95. 120M/2 to LPG z ręczną skrzynią. 120M/1 - 120M z automatem ZF.

120MM, 120MM/1 i 120MM/2 to automaty z silnikiem MAN. 120M/3 to lewar ze skrzynią 4-biegową i Mielcem Euro 2. W 2004 roku dla PKS Grodzisk Mazowiecki wyprodukowano jedyną na świecie partię 120M/3 z sześciobiegową skrzynią. Oprócz tego wozy mają klimę dla kierowcy, inną kabinę i siedzenia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie podobny przodem i tyłem :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo piękny autobus. Dopracowana Polska produkcja :D miło będzie pojeździc w OMSI, gdyż w realu coraz ich mniej :( Trzymam kciuki za Autora i pomocny mu zespół

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy będzie możliwość swobodnego przeniesienia starego typu kierownicy do innych modelów z automatami ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś już kiedyś wspominał, że to będzie kwestia zmiany wpisu w jednym pliku. Także możliwość będzie bez problemów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Minęło przeszło pół miesiąca od ostatniego postu, a nie ukrywam że jestem ciekaw na jakim etapie jest wykończenie prac.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Model miał być wydany już w czerwcu, jednak komplikacje pojawiające się w ostatnich fazach testów sprawiły, że model nie ujrzał jeszcze światła dziennego. Aktualnie autorzy nie informują już o prowadzonych pracach  nad dodatkiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurcze, mam nadzieję że nie porzucą pracy nad tym projektem. Autobus naprawdę zaje... oby więcej takich sprzętów. Przynajmniej w grze sobie nimi pojeździmy, bo w życiu są już niestety na wymarciu :( Życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki za autorów super Jelczycha :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualnie prowadzone są  prace nad dźwiękami silnika euro 0, euro 2 już jest gotowy jeśli chodzi o manuale, przy automatach poprawiane są dźwięki silnika, na końcu jeszcze będzie malutkie poprawianie drzwi. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A Weź się zamknij, ładny jest i to najważniejsze  ;)  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nesty ty spier...dzielino. Wywalili cię z sąsiedniego forum za cwaniactwo i buraczenie to teraz przeniosłeś się tu? Model z vbusa(jednak nie jest) Palce maczał w tym m.in. NightHauler a pomoc merytoryczną dali współpracujący przy tym Jelczu do vBusa oraz osoby, które potrafią wskazać różnicę w montażu elementu na przestrzeni dnia w Jelczu).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spodziewam się' date=' że autobus w tym malowaniu zobaczysz jak świnia niebo na swoim komputerze :)

[/quote']

A wcale że nie bo grodzisk obsługiwał brygady 103 Jelczami 120M/3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też mi szczęka opadła na ten widok. Tutaj widać, że się ktoś napracował.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wygląda na to, by link się tu pojawił, więc trzeba póki co oceniać w tym miejscu. Ale Jelcze są świetne, szykowali się chłopaki do update`u na automat do jednego z nich, ale jeszcze chyba go nie ma. Bo co dzień na strefę zaglądam i śledzę to na bieżąco. Już jeździłem wszystkimi i poza tym Voithem z automatem to naprawdę wozy, jakich dawno do Omsi nie wyszły. Jak dla mnie przyćmiły nawet GN 96. Z nim miałem kłopoty, a tutaj żadnych. Czekamy na poprawkę Voitha z automatem, ZF`ka jest w idealnym stanie. Manuale są wyrywne, ąż trza fajery mocno trzymać, bo zarzuca w miejscu. Świetne przełożenia. zwłaszcza ten bez faceliftu. Kierownica w klasyku jest cudowna. Podświetlenie zegarów jest przyzwoite i wystarczające. Tekstury i dźwięki, kolory lampek i siedzonka - nic tylko jeździć. Polskie miasta czekają. A i Berlin z Grundorfem    zobaczą, jakie mamy wozy :X  :P  10 / 10

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczęka rzeczywiście opadała jak się patrzyło na zdjęcia. Ale co z projektem bo ucichło?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.