Darek94

TrackIR - jak odblokować

7 postów w tym temacie

Witajcie,

widziałem, że było wiele tematów odnośnie TrackIR, ale nie znalazłem tam odpowiedzi na moje pytanie, a odkopywać nie mam w zwyczaju, więc założyłem nowy temat. Nie wiem, czy słyszeliście, czy też nie - na Androida wyszła aplikacja o nazwie "intugame vr" - w skrócie podłączamy telefon za pomocą kabla USB do komputera, włączamy aplikacje i... naszym oczom ukazuje się pulpit lub gra. Aplikacja daje możliwość poruszania głową. Tutaj pojawia się mój problem - niestety OMSI nie daje mi możliwości, abym ruszając głową rozglądał się tym samym po autobusie w grze. Moje pytanie - czy można jakoś odblokować opcje "TrackIR" nie dokupując do tego specjalnych urządzeń? 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja sie wczoraj pobawiłem , ale w żadnej grze (OMSI , Assetto Corsa , pCARS , R3R , Race ON) nie działa ruszanie głową.Piszesz coś o USB więc może tu jest mój problem.A jaką masz wersję Full , czy te 5 minutowe demo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz co, na razie to 5 minutowe demo, jeżeli by wszystko zadziałało, to na pewno kupię premium. Widzisz, bo to jest to, że w tych grach, które wymieniłeś nie można ruszać swobodnie myszką. Jeżeli podłączysz telefon, włączysz aplikację, to jeśli poruszysz telefonem w lewo, to kursor również przesunie się w lewo. Czyli na pewno można by było grać w OMSI w ten sposób, ale najpierw trzeba odblokować swobodne poruszanie myszką, bez wciskania środkowego przycisku myszy. No i sam nie wiem jak to rozwiązać... 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie niestety nie z tego względu, że ta opcja nawet po podłączeniu telefonu jest zablokowana - wyświetlana na szaro. No i nie powiem, bo jestem w kropce. Byłoby miło zagrać w ten sposób w OMSI.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pisałem do supportu i oni ponoć mają jeszcze nad tym popracować bo nie znaja OMSI :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłoby super, gdyby to wszystko mogło zadziałać :) Miejmy nadzieję, że coś się wydarzy, coś zmienią i będzie można spokojnie pograć. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta