Gość eSeL

RADYKALNE ZMIANY NA FORUM

57 postów w tym temacie

Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego, po zdecydowanie dwóch latach, jeśli nie więcej (szczegóły umknęły mi z pamięci, ale nie robi to teraz różnicy), wciąż widzimy sąsiednie forum... nie, Strefę OMSI jako swego rodzaju konkurencję? Czy, jak zostało to wcześniej również wspomniane, jako fora o bardzo podobnej sferze zainteresowań oraz celów, nie powinniśmy dążyć do pewnego poziomu współpracy? Czy tak bardzo nas boli fakt, że istnieje forum o tej samej tematyce i w tym samym języku, co nasze? Osobiście nie widzę powodu do tego stanu rzeczy, do tej swoistej "bitewki", która dawno straciła sens i nie powinna mieć miejsca.

Bardzo mądre słowa. Nie rozumiem co to za jakaś dziwna wojna, która w ogóle nie powinna mieć miejsca, powinniśmy się wspierać wzajemnie a nie wzajemnie ze sobą walczyć, bo to nie ma najmniejszego sensu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyszedł czas żebym i ja zabrał zdanie bezpośrednio w nawiązaniu do panującej na forum sytuacji.

Po wielu przemyśleniach postanowiłem także zrezygnować z funkcji administratora forum. Po całym spędzonym na tym stanowisku czasie, uważam że się zwyczajnie wypaliłem. Dodatkowym czynnikiem który w zasadzie dziś się pojawił jest fakt, że od maja po prostu nie będę już miał tyle czasu co dotychczas, aby siedzieć na forum. 

Niestety przez ten czas nie zdążyłem lub nie potrafiłem dokonać pewnych planowanych przeze mnie zmian, niemniej uważam że w zaistniałej sytuacji nie ma to zbyt wielkiego znaczenia.

Mimo, że przez cały okres sprawowania przeze mnie posady admina, zdarzały się różne kłótnie i nieporozumienia, to uważam że nie ma co żyć ze sobą w stanie wojny, dlatego też aby być sprawiedliwym wobec niektórych, postanowiłem zrezygnować.

Z tego miejsca dziękuję wszystkim osobom w jakikolwiek sposób współpracującym ze mną przez cały ten okres czasu, a że tych ludzi było na prawdę dużo, to nie chcę nikogo wymieniać z nicków, bo mogę kogoś pominąć.

Podsumowując,

Od dziś nie będę już pełnił funkcji administratora forum omnibussimulator.pl

Za cały wspólnie spędzony czas bardzo dziękuję wszystkim użytkownikom i osobom, które czynnie brały udział w funkcjonowaniu forum.

Przemek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również chciałbym naskrobać coś od siebie.

Rewolucja jak widać przebiega cały czas i także jak koledzy odszedłem z własnej woli z pełnionej funkcji. Mam nadzieję, że użytkownicy będą zadowoleni z takiego obortu sytuacji i dostaną nową świerzą kadrę, która przyniesie sporo dobroci i tchnie w forum nowe życie. Przez ten czas, kiedy pełniłem tę funkcję bywały chwile cięższe i lżejsze :). Starałem się jak mogłem, aby wypełniać swoje zadanie należycie. Dlatego jak kolega Przemek też podsumuje swoją wypowiedź:

- Reasumując; forum jak widać otrzyma nową kadrę i ruszy serwis do przodu, a przynajmniej mam taką nadzieję :).

Dziękuję całej ekipie omnibussimulator.pl, a także użytkownikom za wspaniale spędzony czas, to była dla mnie wielka przygoda.

Dalej będę się udzielał na forum jednak nie w takim stopniu jak dotychczas.

OmniWin - Kamil

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak tak dalej pójdzie to forum zostanie w końcu zamknięte trzeba coś z tym zrobić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też chciałbym podziękować. Jestem na tym forum ładne cztery lata, były gorsze i lepsze momenty. Możliwość wejścia w kręgi ekipy była dla mnie wyróżnieniem, jak i motywacją na rzecz forum. Dzięki wielkie maniek za szansę. Nie zmarnowałem jej i będę o tym zawsze pamiętał. Nie będę tego dalej ciągnął, bo szkoda mi patrzeć na to, jak ktoś marnuje moją pracę. Rozumiem wasz punkt widzenia, ale zapamiętajcie sobie - radykalne, skrajne działania do niczego nie doprowadzą. Zrezygnowałem tylko i wyłącznie dlatego, że żal mi było patrzeć na upadające forum. Okazałem się większym durniem na jakiego wyglądałem, to racja. Myślcie co chcecie o mnie, nie będę na siłę udawał, że odchodzę w zgodzie.

Powodzenia....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz się otwarcie zapytam: Co dalej? Jak zamierzacie zbudować od nowa administracje? Nie będzie to łatwe zadanie (według mnie) Ja rozumiem i szanuje decyzję dawnych administratorów, ale wypadało by teraz zacząć działać (nie od razu po napisaniu posta ale jak najszybciej) (tradycyjnie jest to sugestia jak i propozycja i  nikt nie musi się z tym zgadzać.)

@tomtom123123 Z jakiego powodu forum ma zostać zamknięte? Bo dawni administratorzy nie chcieli pełnić swojej funkcji? Mają do tego pełne prawo i ich zdanie powinno się szanować. Forum mogło by upaść gdyby nie było na niego środków (to tylko sugestia :25 Not guilty: )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dopóki administracja nie omówi dalszych działań związanych z forum, temat zamykam. Wszelkie uwagi na ten moment proszę kierować do mnie na PW.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.