Gość mypoorbrain

Nowa administracja

15 postów w tym temacie

Witajcie,

ostatnio panuje tutaj burzliwa atmosfera związana ze zmianą administracji forum. Pragnę uspokoić wszystkich użytkowników - dla nas forum nie jest stracone i nie zamierzamy go w żaden sposób uśmiercać. Tak jak napisał DanielDaniel zajmujemy się jedynie jego techniczną stroną. W ciągu tego tygodnia możliwe są zmiany w ekipie. Postaramy się też jak najszybciej przywrócić Shoutboxa oraz zorganizować jakiś powitalny konkurs.

Pozdrawiam

mypoorbrain

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie nabijanie pozycji, tylko ja w tym widzę bezstronność wobec obu stron konfliktu między forami o OMSI. Bardzo ważna i bardzo pożądana cecha, szczególnie przy naszej obecnej pozycji.

Witamy na pokładzie nową administrację. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po raz drugi w historii tego forum witam się z Wami jako moderator. W razie potrzeby pytajcie - jestem tu dla Was! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to witamy. Szkoda, że tak późno jakakolwiek informacja dotarła do użytkowników, bo przez ten czas niektórzy zdążyli pożegnać to forum. Ale lepiej późno niż wcale, da się jeszcze przywrócić forum do stanu świetności i wierzę, że się to uda. To nie pierwsza zmiana administratora, choć przy poprzedniej było spokojniej. Także mam nadzieję, że po tym komunikacie (który pokazał chęć współpracy administracji) będzie już tylko lepiej z forum (no i gratulacje dla Borewicza) ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to cieszę się, że zaczynamy nową erę :) aż wrócił mi zapał do Edytora :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie, nie udzielam się tu za często, ale miło zobaczyć, że coś tu poszło do przodu. Jakoś bardziej "przywiązałem się" do tego forum, niż tam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Bardzo się cieszę, że udało się uratować forum.

Życzę powodzenia nowej administracji! :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

uratowac? lel.. strefa na ten moment poranny ma tylko 3 razy wiecej uzytkownikow online niz tutaj :S

Prowadzenie forum na zasadzie tylko "technicznej" nigdy nie dziala i w tym przypadku rowniez nie zadziala.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego nowi wezmą jeszcze kilka osób ze światka OMSI. Czytaj i myśl logicznie czasami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc witam wszystkich! Wracam z nowym kontem i zaczynam od nowa, można by powiedzieć :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich, 

Czas na kolejne zmiany:

Administratorem forum będę tylko do końca marca 2016r.. Złożyłem dziś rezygnację do Head Admina. Rezygnację z funkcji moderatora złożyli wcześniej @CraherPL (już to widać po kolorku) oraz @beikus, który jeszcze będzie mi pomagał.

Z forum całkiem nie znikam, ale z braku czasu już nie jestem w stanie się angażować się w obowiązki administratora lub moderatora.

Dziękuję wszystkim, którzy ze mną współpracowali, czas na ustąpienie pola młodszym a przede wszystkim tym, którzy znajdą czas i chęci na utrzymanie forum na odpowiednim poziomie.

W sprawie naboru do ekipy proszę kontaktować się z Headem, adres mejlowy proszę wygooglować (taki 1 test).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta