janek044

Podzielenie działu "Poradniki i tutoriale"

2 posty w tym temacie

Witam. Chciałbym złożyć wniosek o podzielenie działu "Poradniki i tutoriale" w poszczególne części/sekcje, tak jak to jest na sąsiednim forum. Moje propozycje na części w tym dziale to : 1.Podstawy, 2.Budowa pojazdów, 3.Edytor map, 4.Inne. Moim zdaniem - i myślę że wiele użytkowników forum się ze mną zgodzi - jest to jedyny skuteczny sposób na ułatwienie użytkownikowi szukanie danego tematu/postu. Hipotetycznie, powiedzmy że Kowalski wchodzi do działu "Poradniki i tutoriale" i chciałby znaleźć coś związane z budową/tworzeniem pojazdów. Jeśli powstałoby kilka części w dziale "Poradniki i tutoriale", Kowalski miałby łatwiej znaleźć dany poradnik/tutorial. Jednak na stan dzisiejszy, musi szperać przez cały dział... Mam nadzieję że moja propozycja zostanie przyjęta. Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem za. Sporo się tego uzbierało, a po takiej zmianie powinno być przejrzyściej. To jest zresztą chyba jedyny dział, gdzie w wątkach poruszanych jest wiele różnych tematów, a nie są one posegregowane. Nawet "artykuły" miały swój podział. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach