JSS

Zmiany w regulaminie

5 postów w tym temacie

W związku z przypadkami nadawania sobie loginu których treść jest obraźliwa lub wulgarna zmianie uległ par. 4 B) regulaminu forum. 

Dopisana treść to: "jeśli wulgaryzmy, treści obraźliwe lub/i brutalne znajdą się w loginie lub awatarze taki użytkownik może zostać nawet zbanowany."

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W związku z przypadkiem edycji / usunięcia całej treści z 1 postu bez zgody Administracji, co uniemożliwiło funkcjonowanie wątku w dziale plików uległ zmianie § 2f dot. zakładania wątków.

Dopisana treść to 

jednocześnie aktualizacja posta nie może powodować usunięcia linków i innych istotnych treści podważających zasadność funkcjonowania wątku, takie działania autora będą  traktowane jako szczególnie szkodliwe. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drobne zmiany w regulaminie dot. nadużywania emotikonek i krótkich lakonicznych wypowiedzi w postach.

Zmieniona treść par. 3b, dot. pierwszej części tego pkt.

B) wypowiedzi typu "lol", "omg!", "fajne"(jako główny sens) itp., użycie wyłącznie lub nadużywanie  emotikonów jest niedopuszczalne;

Dalsza część tego pkt. bez zmian.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmiany w regulaminie §12. dot. Polityka Prywatności

e) Właściciel forum zastrzega sobie prawo do przetwarzania danych w celu promocji Forum, usług i produktów swoich i partnerów biznesowych.

f) Właściciel forum zastrzega sobie prawo do przetwarzania danych w celu promocji partnerów biznesowych w kooperacji z Media Team Sp. z o.o.

g) Właściciel forum zastrzega sobie prawo do przetwarzania danych w celu promocji partnerów biznesowych w kooperacji z INIS sp. z o.o.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W związku z powyższym proszę nie pisać do mnie próśb o  usunięcie kont tylko do Admina na PW, ja nie mam takich uprawnień.

To co trafiło do mnie wcześniej przekazałem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.