Mrozard

Ekipa zachodniopomorska

35 postów w tym temacie

Hello? Is there anybody in there? :D Jesteś z ZK, ZS, ZKL, ZSW lub innego miasta na Pomorzu Zachodnim? Napisz tutaj :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem z królestwa MANów, Scanii, jednego Ikarusa (pogot, ale Rabę ma :P) no i Jelczów, choć te - niestety - powoli się wykruszają, czyli ze Stargardu Szczecińskiego, o którym ostatnio głośno, bo Towarzystwo Przyjaciół Stargardu postanowiło ponownie wskrzesić pomysł usunięcia przydomka "szczeciński" z nazwy miasta ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich mieszkańców północno zachodniej części Polski.

Nazywam się Łukasz, i mieszkam w Szczecinie (na prawobrzeżu). Jeżeli chodzi o królestwo autobusów, to jest to miasto Solarisów, i używanych MANów ;DD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem również ze Stargardu Szczecińskiego ;) witam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie, kłania się Barthezz z miasta Gryfino :)

Pozdrawiam wszystkich.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich, jestem ze Szczecina (lewobrzeże) i jak na razie to wożą mnie ''Solniczki" i lwy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam:) Jestem z Chojny. U nas mamy nietypową komunikację miejską, właśnie u nas jest linia do Schwedtu,(jest wydłużona linia Schwedt-Krajnik Dolny) tylko kursują w soboty, szkoda, że nie kursują przez cały tydzień. Na trasie częściej pojawiają się busy Mercedes-benz. Niecierpliwie czekam, żeby do Chojny przyjechał nowy sprinterek ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam i pozdrawiam wszystkich.

Mieszkam w Szczecinie nie wiem jak aktualnie lecz dzielnica (Stołczyn - Gocław) była obsługiwana wyłącznie przez autobusy JELCZ M-11, JELCZ L-11 zdarzały się również JELCZ 120MM i podczas różnorakich remontów AUTOSAN H6-20.03 choć i były perełki jak VOLVO B10M i IKARUS 280 ale to tylko sporadycznie czyli raz na rok aktualnie mieszkam w centrum Sz-na i proruszam się VOLVO B10M, MAN NG 272 lub SOLARIS URBINO 18

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkiech jestem Mateusz i mieszkam w Stargardzie. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem Maciek i mieszkam w Szczecinie na Prawobrzeżu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haj.Mieszkam w Świnoujściu i teraz królują u mnie solarki.Wcześniej były to Autosany A1010M i MANy NL202.Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam jestem ze Szczecina. Pracuje na pojazdach marki Volvo, Man i Solaris.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazywam się Łukasz' date=' i mieszkam w Szczecinie (na prawobrzeżu). Jeżeli chodzi o królestwo autobusów, to jest to miasto Solarisów, i używanych MANów ;DD

[/quote']

A Volva B10MA??? Ich jest najwięcej

No to ja mam na imię Daniel. Mieszkam wSzczecinie na os. Zawadzkiego czyli bardzo blisko zajezdni SPA Klonowica. U nasz (jak poprawiłem kolegę ) jeżdżą Volva B10MA, SOlarisy 10,12 i 18, różne MANY oprócz NG272 wycofali je po 4 latach, nie wiem dlaczego. Chyba dlatego że się bardzo często psuły

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazywam się Łukasz' date=' i mieszkam w Szczecinie (na prawobrzeżu). Jeżeli chodzi o królestwo autobusów, to jest to miasto Solarisów, i używanych MANów ;DD

[/quote']

A Volva B10MA??? Ich jest najwięcej

No to ja mam na imię Daniel. Mieszkam wSzczecinie na os. Zawadzkiego czyli bardzo blisko zajezdni SPA Klonowica. U nasz (jak poprawiłem kolegę ) jeżdżą Volva B10MA, SOlarisy 10,12 i 18, różne MANY oprócz NG272 wycofali je po 4 latach, nie wiem dlaczego. Chyba dlatego że się bardzo często psuły

B10MA sa wycofywane niestety.... A ja mieszkałem na os.Zawadzkiego, dokładniej na Romera, miałem widok na cała zajezdnie z okna :P Teraz na Bezrzeczu. ;] Przy okazji tez się przywitam :) U10 to mamy tylko 2 sztuki i są one przeznaczone jedynie na linie 70, z czego jedna sztuka miała nie dawno wypadek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

B10MA Wycofane:22 Annoyed: Dobry żart :D

czytaj ze zrozumieniem.... napisałem wycofywane... pare lat temu było ich ponad 40 w SPAK, teraz na ich stronie piszą, że 25 (pewnie jest już mniej)... SPAD sprzedaje i wywozić zaczyna... Niestety Vovla zastępują Solarki...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym dodać że zajezdnia Dąbie inwestuje w pojazdy z rynku wtórnego. Ostatnio zakupione zostały 2x Volvo 7700A oraz Man NG 262. Te pojazdy zastępują najbardziej wysłużone Volva. Słyszałem że szykują się kolejne zakupy i kolejne wycofywania.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dziwne, bo w Dąbiu są Volva z rocznika '98, i już je sprzedają. A w SPA Klonowica jest '94-'95 i dopiero co chyba z 5 takich autobusów sprzedali.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W poniedziałek SPAD wystawił ofertę sprzedaży B10MA #2868... Z uszkodzona skrzynią.. Pewnie pojedzie do Bobrowników, czy jak to sie tam pisze :P Wszystkie sprzedawane są uszkodzone(skrzynie biegów, przedmuchy spalin) i odjeżdżają na holach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta