SzaLony

[usunięty] ZKM Kuszynek

2 posty w tym temacie

51457675955692918721.png

Kuszynek to niewielkie miasto leżące w województwie warmińsko-mazurskim. Miejscowość charakteryzuje się średnio zurbanizowanym krajobrazem, przeplatanym z popularnymi wśród okolicznych mieszkańców miejscami wypoczynku, głównie nad jeziorem Miałkowskim. Ludność miasta znajduje zatrudnienie w licznych zakładach strefy ekonomicznej, do której codziennie dojeżdża wiele, nie tylko miejscowych osób.

W mieście funkcjonowała do niedawna firma komunikacyjna WiadoTRANS, posiadająca tutaj swój oddział tworzący komunikację autobusową na terenie miasta. Nieudolność w prowadzeniu owej komunikacji spowodowana przez ówczesnego dyrektora firmy wywołała bardzo głębokie straty dla całego WiadoTRANS'u. Dyrektor firmy postanowił więc o zamknięciu swoich linii zrywając dotychczasową umowę z prezydentem miasta, gdyż kara za jej zerwanie w porównaniu do generowanych strat była niewspółmierna.

Dzięki staraniom prezydenta i miejscowych inwestorów, powstaje właśnie nowy przewoźnik, który będzie miał za zadanie zagwarantować sprawną i dogodną komunikację dla mieszkańców Kuszynka. 

Oferujemy miłą i rodzinną atmosferze w firmie zarządzanej przez ludzi z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu tego typu zakładów (zarówno na scenie OMSI, jak i vBus). Dynamika zmian w mieście ma także duży wpływ na zmiany w komunikacji, co dodatkowo urozmaica rozrywkę.

Uprzejmie informujemy, że prowadzony jest obecnie nabór na stanowiska: kierowcy oraz dyspozytora. Pragniemy zaznaczyć, że liczba miejsc jest dość ograniczona, w związku z czym prosimy o w miarę jak najszybsze składanie podań.

Planowane rozpoczęcie działalności już za kilka dni!

Z pozdrowieniami,

zarząd ZKM Kuszynek

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.