Roland

O jakim zawodzie marzymy ?? ..

18 postów w tym temacie

Witam w kolejnym temacie mego autorstwa (mam nadzieję, że nie dubluję tematu, ale nie widziałem jeszcze takiego :P )

W nim możemy porozmawiać o zawodzie, jaki chcielibyśmy wykonywać w przyszłości.  :31 In love:

Lub o takim, jaki chcieliśmy wykonywać, nawet jeżeli życie napisze lub napisało dla nas inny scenariusz i nie udało nam się to, o czym marzyliśmy ...  :22 Annoyed:

Możemy także napisać o profesjach, jakie się nam podobają, tak, po prostu. Bez związku z tym co robimy lub chcieli(by)śmy robić ...  ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zawsze chciałem być lekarzem, ale jak myślę sobie tyle lat studiów to od razu mi się odechciewa :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy nie chciałbym wykonywać takiego okropnego zawodu, jakim jest kierowca autobusu. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy nie chciałbym wykonywać takiego okropnego zawodu' date=' jakim jest kierowca autobusu. 

[/quote']

A powiedź mi w czy jest takie okropne wykonywanie takie zawodu?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zawsze chciałem być lekarzem' date=' ale jak myślę sobie tyle lat studiów to od razu mi się odechciewa  :D

[/quote']

Jak lekarz, to dentysta lub stomatolog. Za operację zęba nawet 200 zł dostaniesz ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeździsz 8 godzin dziennie, czasem w ogromnym zaduchu, a przez korki bardzo często nie masz przerw. Do tego godziny pracy... 

Zawód kierowcy autobusu miejskiego to nie jest prosty zawód. W grze zrobisz góra 1 kółko i dajesz sobie spokój, a w rzeczywistości tak nie można. Założę się, że co najmniej połowa użytkowników tego forum nie dałoby rady wytrzymać chociaż jednego dnia jako kierowca autobusu...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz - komputer to jedno, a realne życie, to drugie. Ja na komputerze nie wytrzymam dłużej niż godzinę na jednej brygadzie w OMSI, ale w realu chyba dałbym radę, tylko, że będzie to tzw. "Słomiany zapał" - po tygodniu i tak by mi się znudziło. Więc zgadzam się z tobą ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeździsz 8 godzin dziennie' date=' czasem w ogromnym zaduchu, a przez korki bardzo często nie masz przerw. Do tego godziny pracy... 

Zawód kierowcy autobusu miejskiego to nie jest prosty zawód. W grze zrobisz góra 1 kółko i dajesz sobie spokój, a w rzeczywistości tak nie można. Założę się, że co najmniej połowa użytkowników tego forum nie dałoby rady wytrzymać chociaż jednego dnia jako kierowca autobusu...

[/quote']

8 godzin? Raz masz dodatek i jeździsz 4, a drugi raz maraton albo pełną zmianę i jeździsz 11... Nic nie wiesz o pracy kierowcy. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kierowca nie może jeździć dłużej niż 9 góra 10 godzin. ;) Więc nie wyskakuj to z 11 godzinami...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kierowca pojazdu podmiejskiego/turystycznego, nieraz w różnych przedsiębiorstwach miejskich kierowcy jeżdżą i po 12 godzin.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja marze o zawodzie emeryta...

Żebym już nic nie musiał i każdy mi dał święty spokój :D.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja marzę żeby zostać motorniczym i prowadzić tramwaje Konstal 105Na w Częstochowie bo tu właśnie mieszkam :D .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Współczuję dusić się w konstalu w upał. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To się nazywa selekcja naturalna.

Ja to chciałbym być urzędniczką z ZUS albo panią z dziekanatu. :31 In love:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawsze chciałem i chcę zostać Policjantem ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta