bandurama

komputer

1 post w tym temacie

Witam, mam do sprzedania stary komputer stacjonarny, niekompletny-brakuje pamięci ram i dysku(gdyż je przełożyłem do drugiego komputera). Komputer ma bardzo zróżnicowane części. Sprzedaje z powodu iż złożyłem sobie nowy a ten już leży ok 2 miesiące nie ruszany. Wyglądało to tak że on mi służył do końca. Wyjąłem dysk i ram i odłożyłem go na bok. Więc do momentu gdy go używałem wszystko było w jak najlepszym porządku.

Spis części:

Procesor: Intel core i3-3240 (gwarancja do kwietnia  2016 roku. Procesor miałem od maja 2014 roku, zakupiłem go w stanie nowym.)

Płyta główna: MSI B75A-G43   (gwarancja do kwietnia 2016 roku. Płytę kupiłem w kwietniu 2014 roku zakupiłem ją w stanie nowym)

Karta graficzna: GTX 750 1GB GDDR 5 (paragon jest więc gwarancja chyba też jest. Karta graficzna kupiona w kwietniu 2014 roku)

Zasilacz: Zasilacz dość stary specyfikacja na zdjęciu.

20150917_220117.jpg

Obudowa: Heddy A1016

Do niecałego komputera dorzucam pudełka do procesora, płyty głównej, karty graficznej i gwarancje+paragony za w/w podzespoły.

Cena jaka mnie interesuje to 1000 zł za wszystko. Oczywiście do negocjacji.

Jeżeli będzie ktoś chciał to będę mógł za dopłatą dołożyć do niego dysk i ram na życzenie klienta.  

Kontakt PW/GG (52530245)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.