kubagaj

[usunięty] Rzeszowskie autobusy CNG

10 postów w tym temacie

1. Czemu autobusy CNG nie mają klimatyzacji?

2. Kto wymyślił autobusy gazowe?

3. Dlaczego autoby CNG są autobusami gazowymi?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i tu cię zdziwię  w Rzeszowie autobusy z CNG typu mercedes-benz 0530 ma klimatyzacje i ogrzewanie bo to standard niektóre starsze modele mogą nie mieć klimy i to pewnie wina konstruktora modelu ale większość gazowych ma na pytanie 2 radze poszukać po internecie 3 pytanie jest troszkę głupie ale odpowiem linkiem CNG

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Bo fabrycznie nie dostały, chodzi chyba o Jelcze M125M CNG, które nie miały klimy fabrycznie i kiedy były produkowane, w Warszawie Jelcze z nawet 2008 roku nie mają klimy. 

2. To ważne kto je wymyślił?

3. Dlaczego autobusy CNG są autobusami gazowymi? Ty wiesz co piszesz? Bo mają takie oznaczenie, nie ma innej odpowiedzi

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie tego już za wielę. I jeszcze 2 raz mnie obraził, bo zamiast odpisać jaki jest powód to jeszcze musiał mi zmniejszyć reputację. Wielkie dzięki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten komentarz, który napisałem po alwku to wtedy było do alwek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co musiał. Nie obraziłem, wiesz w ogóle co to znaczy? Umiesz używać opcji edytuj? A zaraz jak mnie wkurzysz dostaniesz kolejny punkt za to że nie umiesz używać tej opcji

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, a zmniejszenie reputacji zamiast odpowiedzi, a to, że ty przyznajesz punkty wtedy kiedy ktoś nie robił przecinków bardzo jest im na pewno przykro. Czy ty w ogóle o tym wiesz?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem' date=' a zmniejszenie reputacji zamiast odpowiedzi, a to, że ty przyznajesz punkty wtedy kiedy ktoś nie robił przecinków bardzo jest im na pewno przykro. Czy ty w ogóle o tym wiesz?

[/quote']

On nigdy nie używa przecinków. Byłem w firmie Wirtualna Warszawa, on ma tam konto, a tam również nie używa przecinków, mało tego, nawet wielkiej litery na początku zdania i kropki. Więc nie 1 raz nie używał, tylko ciągle nie używa. I bardzo mnie to obchodzi, że jemu jest przykro... I widziałem jego profil na stronie tej firmy, wpisał tam swój wiek - 9 lat...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wystarczy tej kłótni. Odeszliście od tematu który i tak się wyczerpał.

Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z  powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.