Anegdoka

Gazetka Omnibussimulator

28 postów w tym temacie

Mam pomysł na stworzenie miesięcznika Omnibussimulator, który będzie zawierał to co się zadziało na forum w trakcie ostatniego miesiąca oraz jakieś newsy ze świata komunikacji miejskich w różnych miastach. Gazetka byłaby ogólnodostępna na forum i dodatkowo do pobrania w formacie .pdf

Co o tym sądzicie? Bo jak dla mnie to świetne zebranie wielu informacji o nowych mapach, dodatkach, recenzjach i wielu wielu innych rzeczy na temat OMSI. Wypowiedzcie sie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może bloga, żeby po wydaniu numeru nie czekać na wiadomość, która w momencie wydania wedle grafika, będzie już nieaktualna :) Z drugiej strony przy obecnym ruchu "jak na Marszałkowskiej" ( takie powiedzonko :D i wyjątkowo nieadekwatne do realiów naszego forum) panującym na omnibusie to miesięcznik i tak będzie sukcesem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tapetka fajna, a kto to będzie prowadził, redagował, adminował itd. ??:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł dobry ale dołączam się do pytania, które zadał @Przemcio78. Nie chodzi nawet o personalia, tylko o to, kto to będzie robił regularnie przez długi czas...?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł dobry ale dołączam się do pytania' date=' które zadał @Przemcio78. Nie chodzi nawet o personalia, tylko o to, kto to będzie robił regularnie przez długi czas...?

[/quote']

Jeśli chodzi o teksty to ja mogę spróbować. Bo graficznie to nie dam rady.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomo, ze trzeba będzie to zorganizować, ale potrzeba ludzi. Jesli będzie ze mną licząc 5 osób to każdy weźmie na siebie jedna część gazetki i będziemy robić

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o gazetkę ja mógłbym redagować Toruń co się ostatni czasu zmieniło itd.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super. Fajnie będzie jak będzie dużo info z różnych miast ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To się ustali wszystko jak będziemy mieli określony skład

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja zgłaszam się, część warszawska i tekstowa, do graficznej zatrudni się kogoś innego. I czy może być w tej gazetce dużo o komunikacji miejskiej w Warszawie xD 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zamawiam dla siebie KZK GOP. Informacje, newsy, zdjęcia itp. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gazetka polega na komunikacji miejskiej, podmiejskiej oraz dalekobieżnej w PL

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W temacie powiem tyle, że było już kiedyś coś takiego, wyszedł jeden numer i zdechło. Fajny pomysł, ale chwała temu kto tym tak będzie zarządzał że przeżyje (gazetka). Od siebie do gazetki mogę tyle włożyć że coś zredaguję o MPK Kraków, ale nie obiecuję że zawsze.

Pozdrawiam ^^

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualnie mamy osoby chętne do prowadzenia działu poświęconego komunikacji miejskiej :

-Częstochowa

-Warszawa

-KZK GOP

-MPK Kraków

-Śląsk

-Toruń

Ja osobiście mogę zając się newsami z komunikacji dalekodystansowej - tutaj się stosunkowo mało dzieje, ale zawsze coś :D

Dodatkowo możemy przyjąć grafików, którzy zaprojektują gazetkę, urozmaicą teksty w zdjęcia itd.

Postaram się zrobić jakiś dokument i go tutaj opublikować z tym co kto robi oraz kogo dokładnie potrzeba.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Białymstokiem mogę się zająć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarówno w OMSI (forum) jak i w kraju

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co prawda Bydgoszcz do OMSI się tworzy, więc może autor mógłby coś pisać. Co do Bydgoszczy w wolnych chwilach (sobota & niedziela) mogę się zająć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.