kubagaj

Napisz wszystkie ulice, po których jeżdżą autobusy w Rzeszowie.

6 postów w tym temacie

Witam!

Chcę, aby każdy kto mieszka w Rzeszowie spróbował napisać, po jakich ulicach jeżdżą autobusy. Poprawne odpowiedzi napiszę w poście mojego wątku i napiszę jaki użytkownik ma dużą wiedzę na temat ulic rzeszowskich.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śmiało. Możecie poszukać odpowiedzi w internecie. Na pewno będą wymienione ulice.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to zaczynam Aleja Rejtana,Powstańców Warszawy Potockiego Staczka Załęska Rzecha Cieplińskiego Mochnackiego Langiewicza Lwowska Lubelska Marszałkowska Sikorskiego Lisa kuli plac wolności Grottgera Łukasiewicza robotnicza Strażacka miła Kard.Karola Wojtyły Kwiatkowskiego Podkarpacka Przemysłowa Dębicka Trembeckiego Siemińskiego Wyzwolenia Krakowska Matuszczaka  Okulickiego Młocińska Obr.Poczty Gdańskiej ustrzycka Bł.Karoliny  Strzyżowska Ofiar Katynia Mikołajczyka więcej nie jestem w stanie sobie przypomnieć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To dziwne nie dostałem prywatnej wiadomości od was. @NowyAlwek jaką nagrodę ufundować dla @Zioło5655?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz zainwestować w nagrodę dla mnie to nie ma problemu napisz na pw to podeśle ci adres pocztowy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To dziwne nie dostałem prywatnej wiadomości od was. @NowyAlwek jaką nagrodę ufundować dla @Zioło5655?

Nagrodę? Wg mnie to on na nic nie zasługuje ale cóż...

Uruchomiła się cebula z Wa-wy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta