kubagaj

Pomocnik dla głównego moderatora.

11 postów w tym temacie

Dzień dobry!

Poszukujemy pomocnika dla głównego moderatora @jss2008, ponieważ @Furniszczur od dawna nie zagląda i nie pilnuje porządku na forum. W tej sytuacji. Każdy kto się zgłosi, musi powiedzieć za co użytkownik jest banowany itp.

Pozdrawiam,

Kubagaj

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym być moderatorem, Użytkownik musi być banowany za spamowanie, floodowanie, za multikonta i obrażanie Ekipy

,wulgaryzmy.

Będę często zaglądał na forum i sumiennie wydzielał posty. Będę też zakładał niezbędne wątki

Mam dużo wiedzy o myBB.

Będę lepszym moderatorem niż Furniszczur.

Moderatorzy pilnują i sprawdzają posty i tematy, czy nie naruszają regulaminu, usuwają, poprawiają je etc.

Mam nadzieję że zostanę moderatorem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze, ale ja nie podejmuję decyzji. Podejmuje ją @jss2008.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że Furni powinien ! zachować rangę mimo częstej nieobecności, ale Sparta mógłby ten urząd otrzymać Na strefie jest 3 modów, u nas też tak może być xD . A admini powinni też się angażować, a nie tylko ... wolę zamilknąć. Do czego to podobne. Na jednym forum zamordyzm zależny od humoru, a u nas nie ma kto pilnować, by jakieś jednostki aspołeczne robiły bajzel bez kontroli :E .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też chciałbym być moderatorem.Użytkownik musi być banowany za obrażanie innych,nieprzestrzeganie regulaminu, za multikonta,wulgaryzmy,spamowanie  i pisanie nie miłych rzeczy.

Gdybym był moderatorem codziennie zaglądał na forum byłbym uczciwy,miły dla innych,usuwał bym posty nie zgodne z regulaminem i byłbym chętny do pomocy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajna sygnatura. A na moderatora nie wiem. @Furniszczur też obiecał, ale dzisiaj jednak nie ma wolnego czasu, a trzeba mieć wolny czas.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepiej będzie, że Ci, którzy się zgłaszają, niech przeczytają regulamin.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Jestem tu już dosyć długo i co niektórzy mnie pewnie znają ;) . Za co użytkownik jest banowany pytacie, to jest oczywiste. Multikonta, zbyt duża liczba ostrzeżeń. Ogółem kary są przyznawane za to, czego nie powinno się robić. W tej pracy istotne jest przeglądanie postów, częste odwiedzanie forum, dobry kontakt z użytkownikami. Znam się na MyBB dobrze, myślę, że tak można to określić. Miałem kiedyś vFirmę i sam stworzyłem forum od podstaw i dobrze to wszystko działało więc silnik znam. Z ortografią też nie mam problemów. Co tu dużo mówić, myślę, że @Furniszczur powinien zostać a ktoś zielonym może pomóc, wiecie, moderator też człowiek. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to śmiało odpowiem na PW czy też tutaj. Może mi się nie uda, może nie wyjdzie ale warto spróbować swoich sił. 

Pozdrawiam, boczek23

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat zamykam, w odpowiednim czasie skontaktuję się na PW z osobami aby kogoś ew. rekomendować do admina.

2.02.16r moderatorem został beikus

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.