Michałeq

OMSI 3

24 postów w tym temacie

OMSI3 raczej nie będzie bo studio MR-Software zostało rozwiązane w październiku 2014 roku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zostało rozwiązane na wsktek konfliktu. Było tworzone przez 2 osoby, lecz tylko jedna osoba odeszła, reszta została i nadal tworzy grę (przecież nadal jest patchowana. Istytucja nie nazywa sie już mr software lecz nadal funkcjonuje.

Obecnie prace trwają nad LOTUSem - zintegrowanym symulatorem komunikacji miejskiej.

A co do artykułu - twórca wykazał się masakryczną ignorancją - skarzy się na monotonię grania na samej podstawce. Ale sory, nie wiem co on robi, gdzie on siedzi ze nigdy nie słyszał o scenie moderskiej ani o płatnych dodatkach? Wiele gier może zazdrościć tak świetnej sceny moderskiej - spokojnie możemy się porównywać do całego zamieszania wokół gier SCS software. Więcej, ETS2 dostaje cię cięgi za bycie kompromisem między symulacją i rozrywką - skalowany świat, nierealna fizyka nierealna ekonomia. Przy tej legendzie OMSI jawi się jako profesjonalny symulator który nie idzie na żadne kompromisy.

Nawet jeśli interesuje go sam berlin to dodatkowych map z tym miastem jest kilka!

Zatem, nie ma w mojej opinii nad tym artykulem co się rozwodzić, został napisany przez osobę kompletnie nierozeznaną w temacie. Zdaje się nie wiedzieć nawet o oficjalnych dodatkach DLC - a już one same birąc pod uwagę Najnowszy ProjektGladbeck 2016 - zapewniają niekończącą się rozrywkę. Sam Gladbeck czasem łącznych przejazdów daje prawie 3 miesiące ciągłej jazdy licząc pełnymi dobami!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To były raczej marzenia kogoś ze społ. Steam, kto miał dość Berlina, a może nie umiał zainstalować innych map albo mu może nie działały :P  . Takom Omsi 3 ma być Lotus, ale poczekamy, zobaczymy xD . W czasie pisania tego posta (mści się pisanie na smartfonie, bo dłużej trwa xD ) ukazał się ten powyżej i mój wypada blado na jego tle .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko, skoro robiony jest Lotus, to chyba zaplanowali go jako następcę i raczej nie myślą o tym pod taką nazwą. A jaki będzie ? - pożyjemy, zobaczymy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a wiecie jaka będzie nazwa Lotusa nie wiem Symulator Lotusa?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazwa 'Lotusa' ? - 'Lotus' to ta nazwa, po prostu :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I to nie bedzie symulator pojazdu o nazwie Lotus :) oj nie... :D :D :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla jednych szkoda, dla innych na szczęście :D:D . Ale ciekawi mnie, skąd się wziął pomysł na taką nazwę u Marcela i Janki. Może chcą zachęcić zwolenników marki Lotus do kupna symulatora

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale przydało by się ulepszyć grafikę jak (możliwa) będzie nowa odsłona OMSI

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla jednych szkoda' date=' dla innych na szczęście :D:D . Ale ciekawi mnie, skąd się wziął pomysł na taką nazwę u Marcela i Janki. Może chcą zachęcić zwolenników marki Lotus do kupna symulatora

[/quote']

Koncepcję mam taką, choć niczym nie popartą:

Luftverkehr

Omnibus

Tram

U-Bahn

S-Bahn

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up: dokładnie tak jest. Czytałem o tym na FB na fanpage'u LOTUSa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@MAN_SD200

Czyli koncepcja była słuszna (: Dawno tam nie zaglądałem...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O co chodzi z lotusem ? To jakaś gra, twórca ? Co tam sie robi "W tej grze jeżeli tak to można nazwać" xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Malik1202 : Jeżeli przeczytasz temat od początku do końca, to się na pewno dowiesz. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ze strony lotus.symulatorsy.pl można dowiedzieć się, że twórcy pracują już nad projektem ponad 1,5 roku. Obiecali również, że pierwsze screeny z gry pojawią się w pierwszych dniach 2016 roku. Chyba się jeszcze wstydzą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lotus najprawdopodobniej będzie opierał się o pewne elementy silnika Omsi, przykładem może być to, że wykorzystane będzie ulepszone rozszerzenie o3d do plików modelowych (bodajże x3d), zatem można się spodziewać mało wydajnego i niezbyt pięknego silnika graficznego opartego o DirectX. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lotus najprawdopodobniej będzie opierał się o pewne elementy silnika Omsi' date=' przykładem może być to, że wykorzystane będzie ulepszone rozszerzenie o3d do plików modelowych (bodajże x3d), zatem można się spodziewać mało wydajnego i niezbyt pięknego silnika graficznego opartego o DirectX. 

[/quote']

Zauważmy, że mało który symulator ładnie wygląda;) weźmy pod uwagę np. Maszyne?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racja, symulator prezentuję się znakomicie. Może będzie wydajniejszy i lepszy od OMSI? To się okaże.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

szkoda że na symulatory które o dziwo dobrze się sprzedają nikt nie chce zainwestować w porządny silnik graficzny który działa .. ciekawe jak by se poradził silnik Unity z taką grą. Na pewno scena Moderska by padła jak by użyli Unreal4 czy Crytec-a choć nawet taki GTA5 się doczekał modów więc kto wie. Nie oczekuje omsi3 za rok czy dwa ale mam nadzieję że ktoś poduma nad silnikiem.

Poza omsi3 czekam na FS17 [na nowym silniku ale chyba się zawiodę jak przy FS15] i na ETS3 [tu też już powinien wejść nowy silnik]

ciekawostką jest Euro Coach Simulator [nie wiadomo kiedy] od SCS Soft. z silnikiem ETS2 i Bus Simulator 16 [2marca2016] z opcją multi i silnikiem autorskim choć widzę podobieństwa do silnika z FS15...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta