wamp1992

AUGUSTÓW

12 postów w tym temacie

Witajcie użytkownicy!

Minęło niespełna 2 miesiące od naszego ostatniego spotkania! Postanowiliśmy wraz z użytkownikiem Voltanger zaprzestać chwilowo nad Starachowicami i rozpocząc budowę mojego rodzinnego miasta- Augustowa. Augustów jest to miasto połozone w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim. Liczy ono 35 tyś. mieszkańców, znane z tytułu "Najmilsze miasto w Polsce"! 

ZKM w Augustowie posiada 4 linie autobusowe (0,1,2,4). Naszym planem na to miasto jest zrobienie realnej linii nr 2 i 4BIS oraz półrealnej mapy linii nr 4 . Przejazd obu linii waha się od 23-27minut na półkurs! W mapie zastosujemy w 100% realne brygady autobusowe. Trasa tych linii przebiega obok pływalni miejskiej, centrum miasta, portu Żeglugi, fabryki tytoniu BAT, jeziora Białego i Dworca PKP. Na mapie będzie istniała realna zajezdnia autobusowa.

Linia nr 2 jest linią całodzienną (4-22), a linia nr 4 jest linią ranną i popołudniową (5-8, 13-16). Jadąc linią nr 4 będziemy mieli możliwość kursów wariantowych pod BAT.

Jedynym przykazaniem na Augustów jest jazda autobusem maksymalnie 11 metrowym.

Uwaga!

Zdajemy sobie sprawę że trawa, ulice są "po staremu" jednak asfalt który miał zostać użyty w Augustowie został na dysku, który się spalił. Dodamy to w przyszłym czasie.

Pasy, dziury, tekstury podłoża, znaki dodamy przed samym wydaniem mapy!

A więc, czas na screeny:

Oto mapka która ukazuje poruszanie się linii (większa rozdzielczość):

http://imgur.com/a/HlNBn

http://imgur.com/a/SJIdL

@2:

Chcieliśmy także pokazać wam większe wersje mapy oraz poinformować o zmianie planów dotyczące linii. W Augustowie dojdzie jedna linia, w związku z dobudową 1,5km odcinka do niezwykle klimatycznego miejsca w którym dawniej tętniło życie. Teraz jest to osiedle na końcu miasta, które powoli wymiera. Jako, że OMSI wprowadza ograniczenia nie możemy nadać realnego numeru linii (0) więc oznaczymy ją nr 3. Będzie ona w 80% realna. W związku z powyższym zmieni się także rozkład linii nr 4, która zyska na realności, gdyż realnie odjeżdza z Silikat (4 na 6 kursów). Kolejną rotacją jest dobudowanie 650m ulicy Mickiewicza, która urealni w pełni linie nr 4BIS i zmieni trasę linii nr 4. Linia nr 2 (w pełni realna) pozostaje bez zmian. 

Obecnie na screenach jest ukazana ukończona Westerplatte oraz ul. Chreptowicza (również ukończona). Postaraliśmy się zadbać o jak najwyższą optymalizację 1km odcinka. 

Oto screeny z mapy:

http://imgur.com/a/USvNi

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wow!

Zapowiada się obiecująco, nawet zainteresowałeś mnie tymi screenami, trzymają poziom.

Życzę powodzenia, jeśli dalej będzie Ci tak szło może to być jedna z lepszych map na polskiej scenie OMSI.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś? fajerwerków?

Mapa zapowiada się bardzo dobrze, nie przejmuj się takimi nieuargumentowanymi opiniami jak powyżej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mapa trzyma poziom. Widzę potencjał na więcej, ale i tak jest dobrze. Mam nadzieję, że mapa dojdzie do końca ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Informujemy że do Augustowa dochodzi kolejna realna linia nr 1. Umożliwi nam to zrobienie wszystkich brygad autobusowych, wraz z Usługami Szkolnymi.

Parę screenów, ukończone jest 4,5km z 15km dróg. Zachęcam do oceny. Po zmianach kosmetycznych zaczynamy robić centrum miasta.

http://imgur.com/a/9NaNq

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 

Od 3 miesięcy się tu nic nie działo, dziś się to zmienia. Po przerwie, paru przemyśleniach chcemy wam pokazać 2km nowych dróg. Zrobione jest już 7 z 15km drogi, teraz będzie już tylko prościej! Jest to centrum miasta a nowe tereny są wzbogacone w budynki dedykowane. W centrum miasta spotkają się wszystkie linie (0,1,2,4). Niestety tekstury niektórych budynków były ciężkie do całkowitego wyczyszczenia więc takie są, ale postaram się by uległy poprawie. Asfalt zostanie wymieniony w swoim czasie. Zachęcamy do komentowania i oceniania naszych screenów które do zobaczenia TUTAJ

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witamy na po dłuższej przerwie. Chcieliśmy pokazać dowód, że mapa się robi. Ostatnio powoli, ale teraz przyśpieszyliśmy pracę. Dodaję screeny z ul. Mostowej, która ostatnio była tworzona. Zrobiliśmy też skrzyżowanie ul. Mostowej, Partyzantów, Zarzecze i Kasztanowej. Dodam na koniec, że najgorsze do zrobienia za nami. Teraz będziemy pracować nad łatwiejszymi terenami typu lasy, domki. To co najtrudniejsze jest gotowe. Mamy nadzieję, że się podoba.

 

Screeny

 

Pozdrawiamy wamp1992 & Voltanger

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czas na porcję screenów z Augustowa. Do ukończenia mapy zostało 5km z 17. Obecnie tworzy się skrzyżowanie ulic Al. Kardynała Wyszyńskiego/Tytoniowa/Hotelowa jednak dopiero tworzy się tam kostka AI. Po ukończeniu tejże kostki zostanie 800m do ukończenia dwóch linii 4BIS oraz BAT. Skończyliśmy prawie nowe ulice: Szpitalna, Zarzecze, Letniskowa, Partyzantów, Konopnickiej. Jest już też gotowe podwójne skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną (Wyszyńskiego/Partyzantów/29 listopada). Już teraz będzie można stwierdzić, że mapa nie będzie należała do lekkich, aczkolwiek postaramy się dogadać się z innymi ekspertami w celu próby lepszej optymalizacji pewnych miejsc. Asfalt + oznakowanie poziomowe i pionowe zostaną dodane/wymienione. Zapraszamy do obejrzenia screenów TU.

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, podoba mi się tekstura chodnika na 2 czy 3, tak samo kostka brukowa jako droga. Mapa wygląda ładnie, ale odnoszę wrażenie, jakby była trochę pusta, pewnie przez to, że nie ma jeszcze latarni czy znaków.

Jak dobrze liczę, to na 11 screenie od góry, auto wtapia się w asfalt. 

Powodzenia w pracach, pozdro. :) 

czekam na wydanie, pojezdze pewnie jak nowy komp będzie :X

Edytowane przez Iwo
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Hej,

z tej strony Wamp. Dzisiaj przedstawię Wam screeny z ulicy Al. Kardynała Wyszyńskiego oraz Tytoniowej. Wyszyńskiego jest ulicą, którą jadą wszystkie linie dostępne na mapie (no może poza niektórymi szkolnymi, ale ich jest b. mało). Do skończenia zostało nam niewiele, jednak na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie zapewnić, że mapa szybko ujrzy światło dzienne (o ile ujrzy), mimo tego, iż zostało nam tylko 3,5km do skończenia jej. Wychodzimy na prosto, zajmuje się obecnie zajezdnią. Wchodzimy na ulicę końcową czyli Turystyczną. Linia nr 1 zostanie zrobiona w całości, ponieważ sam dobuduję brakujący kilometr drogi. Dość gadania, czas na screeny.

 

PS. FPS na screenie jest taki nie inny, ponieważ ja mam b. słaby komp a ustawiłem maksymalne ustawienia co nie skończyło się dobrze jak widać.

 

 

4.png

5.png

6.png

7.png

Bez tytuł3.png

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png

Bez tytułu2.png

Edytowane przez wamp1992
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ładna i fajna mapa zapowiada się nieżle  jest pewnie dopracowana i dobrze wykonana.Czy będzie do pobrania ta mapka ???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Raczej, skoro jest tutaj ten wątek, jest oczywiste, że będzie do pobrania. :E

Nie spotkałem się jeszcze z prezentowaniem na forum postępów prac nad prywatną mapą. :E

Edytowane przez chomikseba
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.