EdiX

Oficjalne projekty M&R Software - postępy prac nad OMSI 2

615 postów w tym temacie

Marudzicie 01 Smile Ważne aby był przegub' date=' a resztę można (i pewnie tak się stanie) stworzyć samemu 01 Smile Zjadą się na 100% osoby, które poprawią te wszystkie parametry 01 Smile Jeżeli tylko ten autobus będzie działał jak należy, to będzie to na prawdę wieeeelki krok na przód jeżeli chodzi o OMSI 04 Wink

P.S. Nawet gdyby pasażerowie wchodzili TYLKO przednimi drzwiami, to jazda tym autobusem (w 2012 roku oczywiście) po mapie Szczecina, będzie BAJKĄ! 01 Smile

Pozdrawiam!

[/quote']

Na mapie Szczecina jak na razie możemy jeździć tyko linią 57. Na 57 Zazwyczaj mamy Solarisy Urbina 12, lub MANy NL (Czasem pojawi się przegub w postaci Volvo B10MA). Niemniej jednak to duży krok do realizmu gdyż można te Many spotkać np na 107 czy A lub B więc wtedy wrzucamy na AI na tą linie i już jest fajnie, jeżeli dobrze oskryptują zachowanie ai autobusu dwuczłonowego. Gdyby jeszcze ktoś (po wydaniu oczywiście) podejmie się modyfikacji przerobienia NG na NL no to tylko robimy ładne szczecińskie malowanie (zarówno floating garden jak i stare) no i mamy szczecin pełną gębą. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z pomocą tłumacza Google przeczytałem na oficjalnym wątku dyskusyjnym (Z translatorem | Oryginalny)' date=' że drzwi będą jednak [b']otwierane automatycznie[/b], bo w Berlinie tak było, a im zależy na realizmie. Jak dla mnie jest to dyskusyjne, no ale cóż, ważne, że będzie ten przegub no i jestem pewny, że i tak wyjdzie modyfikacja w stylu _modern.

Wyhaczyłem tam również, że na 100% nie wyjdzie przed nowym rokiem, a datę premiery łatwiej będzie liczyć w miesiącach niż dniach. Skrzynią będzie Voith.

Ale one się pewnie będą otwierały po zaciągnięciu hamulca przystankowego :/, a ja na światłach z niego korzystam (jak nikt nie wysiada :D) Oby zrobili normalne otwieranie drzwi. A jak kogoś najdzie to żeby sobie "pśtrykną" guzika i same się drzwi otwierają. Jak by się dało fajnie by było żeby otwierały się tylko tam gdzie wsiadają pasażerowie 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up - tak, po zaciągnięciu hamulca, nie wspominałem o tym, bo uznałem to za oczywiste.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

heh czekalem i się doczekałem, już się nie mogę jego doczekać :) ciekawe czy będzie mieć podobne efekty dźwiękowe jak w realnym manie ng272 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie spokojnie. Wyjdzie zobaczy się co i jak i wtedy będziemy się głowić co pozmieniać. Póki co cieszmy się, że w ogóle wzięli się za pojazdy przegubowe bo tego miało w ogóle nie być. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak myślicie jak twórca rozwiąże kwiestie przycisków do drzwi ?

Skoro środkowe i tylne będą się otwierać same po zaciągnięciu hamulca to my dostaniemy za pewne identyczną sytuację jak z piętrusami, czyli dwa guziki z których jeden odpowiada za jeden płat przednich drzwi i drugi przycisk za drugi płat przednich drzwi.

Tak więc na pulpicie będą tylko dwa przyciski. Zatem nawet jak ktoś poźniej przerobi ten bus, aby ludzie wsiadali wszystkimi drzwiami to przydało by się też by były 3 przyciski do osobnego ręcznego otwierania każdej z trzech par.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak myślicie jak twórca rozwiąże kwiestie przycisków do drzwi ?

Skoro środkowe i tylne będą się otwierać same po zaciągnięciu hamulca to my dostaniemy za pewne identyczną sytuację jak z piętrusami' date=' czyli dwa guziki z których jeden odpowiada za jeden płat przednich drzwi i drugi przycisk za drugi płat przednich drzwi.

Tak więc na pulpicie będą tylko dwa przyciski. Zatem nawet jak ktoś poźniej przerobi ten bus, aby ludzie wsiadali wszystkimi drzwiami to przydało by się też by były 3 przyciski do osobnego ręcznego otwierania każdej z trzech par.

[/quote']

Ja też myśle, że tak zrobią.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A wie ktoś ile bedzie miał biegów, bo skrzynią najprawdopodobniej (tak wyczytałem na wikipedii) będzie VOITH D854.2.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowa porcja screenów.

Screen

Screen

Screen

Screen

Screen

Przód nabiera już ładnych kształtów. Mogli mu jedynie dać jednoczęściową szybę przednią i wycieraczki od dołu jak dla mnie. Byłaby jakaś odmiana od piętrusów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogli mu jedynie dać jednoczęściową szybę przednią i wycieraczki od dołu jak dla mnie. Byłaby jakaś odmiana od piętrusów.

To trzeba o to poprosić Marcela :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogli mu jedynie dać jednoczęściową szybę przednią i wycieraczki od dołu jak dla mnie. Byłaby jakaś odmiana od piętrusów.

To trzeba o to poprosić Marcela :)

Chodzi o takie wycieraczki? 362805.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zrób man NL 202 z odskokowymi dzwiami te male nie piertusy :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowa porcja screenów.

Screen

Screen

Screen

Screen

Screen

Przód nabiera już ładnych kształtów. Mogli mu jedynie dać jednoczęściową szybę przednią i wycieraczki od dołu jak dla mnie. Byłaby jakaś odmiana od piętrusów.

A to nie będą od dołu? Nigdy nie widziałem NG272 z wycieraczkami od góry, a skoro chcą być tacy realni, jak z tym otwieraniem drzwi, to z wycieraczkami powinno być tak samo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

KaJot_Team: ja właśnie o to piję, nigdy nie widziałem NG272 bez dzielonej szyby przedniej z wycieraczkami od góry, nawet na żadnym zdjęciu z żadnego miasta.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

KaJot_Team: ja właśnie o to piję' date=' nigdy nie widziałem NG272 bez dzielonej szyby przedniej z wycieraczkami od góry, nawet na żadnym zdjęciu z żadnego miasta.

[/quote']

Chodziło mi o coś takiego. Zapomniałem, że starają się jak najbardziej odwzorować wóz z takimi jakie śmigają po Berlinie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

KaJot_Team: ja właśnie o to piję' date=' nigdy nie widziałem NG272 bez dzielonej szyby przedniej z wycieraczkami od góry, nawet na żadnym zdjęciu z żadnego miasta.

[/quote']

Bo z wycieraczkami od góry nie ma, mi chodziło o "NG272 bez dzielonej szyby" z wycieraczkami od dołu

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, ok. Czyli małe wow! Pierwszy raz widzę NG272 bez dzielonej szyby, dzięki Solar za zdjęcie. :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.