EdiX

Oficjalne projekty M&R Software - postępy prac nad OMSI 2

615 postów w tym temacie

@Rudy wyswietlacze beda inne niz w pietrusach (tylko narazie sa takie). W finalnej wersji maja byc wyswietlacze Krüger

co do drzwi i reszty - beda tak jak w berlinskich MANach z rocznikow 92-95 i nie ma co fantazjowac o guzikach do drzwi itp. bo oni maja juz swoje wizje i pomysly :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie fantazjuję tylko napisałęm, że idąc tokiem myślenia twórców wyjdzie na to, że w tym przegubie będą tylko dwa przyciski na konsoli do drzwi.

A żeby powstał mod na osobne otwieranie każdej z trzech par drzwi to musiałyby być trzy przyciski. I na tym polegał mój poprzedni post o przyciskach i drzwiach ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie mialem na mysli ciebie tylko ogolnie wszystkich, ktorzy wychodza z zyczeniami jakie by to oni chcieli miec drzwi :P

-a beda takie jak we wszystkich berlinskich z tamtych czasow...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie nie ma co rozpaczać nad tymi drzwiami. Lekko przerobić pulpit, zmodyfikować ścieżki, dopisać funkcje do przycisków to około godzina roboty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie nie ma co rozpaczać nad tymi drzwiami. Lekko przerobić pulpit' date=' zmodyfikować ścieżki, dopisać funkcje do przycisków to około godzina roboty.

[/quote']

O to właśnie chodzi. Szkoda, że to, że tamto, że nie będzie dostosowany do naszych realiów... itp.

On będzie dostosowany do realiów BVG i tak ma być!

Całą resztę niech sobie wykombinują użytkownicy jak chcą mieć realizm z innych miast... w końcu trochę potrafią.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie nie ma co rozpaczać nad tymi drzwiami. Lekko przerobić pulpit' date=' zmodyfikować ścieżki, dopisać funkcje do przycisków to około godzina roboty.

[/quote']

O to właśnie chodzi. Szkoda, że to, że tamto, że nie będzie dostosowany do naszych realiów... itp.

On będzie dostosowany do realiów BVG i tak ma być!

Całą resztę niech sobie wykombinują użytkownicy jak chcą mieć realizm z innych miast... w końcu trochę potrafią.

Ale może nie wszyscy potrafią:? Ja na przykład dużo się udzielam w dziale pomocy, ale takich (słusznych) poprawek nie zrobie. Ja osobiście nie potrafie sobie wyobrazić tego MAN-a bez nwersji .modern

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale do kogo te pretensje? Do autora MAN-a? Przecież to bezcelowe. Zrobi tak jak postanowił i wasze jęczenia że brakuje przycisków czy innych pierdół NIC nie zmienią. Więc lepiej już skończcie przynudzać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja wole liczniki orginalne z sd202 < a nie te zdjęcia ponieważ tam jest za mało przycisków i w ogóle łatwiej jest chyba wkleić licniki gotowe . 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapowiada sie fajnie, tylko czy będzie posiadać jakieś super skrypty(Bajery itp..)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, tym bajeranckim skryptem będzie poprawnie działający przegub.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byly rozwazane elektryczne luki w dachu ale w roczniku 92 z berlina byly jednak otwierane recznie... D92 i reszta tez maja pelno bajerow (moim zdaniem) wiec czemu ten nie powinien miec ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie możemy się spodziewać takich oto dźwięków:

A tu macie berlińskiego mana NG 272 z dzieloną szybą:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry, sorry, ale może mi podasz w której sekundzie filmu? Ja tam nie widziałem ani jednego NG272 z wycieraczkami od góry.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry' date=' sorry, ale może mi podasz w której sekundzie filmu? Ja tam nie widziałem ani jednego NG272 z wycieraczkami od góry.

[/quote']

Obejrzałeś wgl drugi filmik????

Chyba nie bo tylko od 0:30 do 0:35 nie ma tego mana...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry' date=' sorry, ale może mi podasz w której sekundzie filmu? Ja tam nie widziałem ani jednego NG272 z wycieraczkami od góry.

[/quote']

Obejrzałeś wgl drugi filmik????

Chyba nie bo tylko od 0:30 do 0:35 nie ma tego mana...

Przepraszam że się wtrącę ale musiał się pewnie zasugerować tym MAN-em NG313 który jest na w przerwie i pokazany jak ilustracja na klatka pokazowa, chociaż fakt mógł najpierw oglądnąć

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakie wycieraczki "od góry"? O co Wam chodzi, przecież to zwykła dzielona szyba z wycieraczkami pionowymi, mocowanymi tuż pod szybą, czyli na dole! Nie ma MAN-a z wycieraczkami "od góry" (no chyba, że ND313 i tylko górne okno)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakie wycieraczki "od góry"? O co Wam chodzi' date=' przecież to zwykła dzielona szyba z wycieraczkami pionowymi, mocowanymi tuż pod szybą, czyli [b']na dole![/b] Nie ma MAN-a z wycieraczkami "od góry" (no chyba, że ND313 i tylko górne okno)

No przyznam mój błąd, dzięki za wyręczenie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No widzicie, właśnie o to mi chodzi. Oglądałem film specjalnie dwa razy (raz oglądałem, wszystkie NG272 wycieraczki od dołu, myślę sobie... przegapiłem coś, oglądałem specjalnie drugi raz od początku do końca za każdym razem), więc uszmen podaruj sobie pisanie farmazonów, że ktoś mógł najpierw zobaczyć film, nie próbuj grać mądrego i po prostu milcz, jak nie masz żadnej wiedzy.

Wycieraczki od góry, to myślałem, iż logicznym jest, że podajemy miejsce ich przymocowania... wszystkie NG272 jak widać mają wycieraczki "od dołu", żaden z przedstawionych na filmie przegubów nie ma tak zamocowanych wycieraczek, dlatego pojawiło się moje pytanie. Akurat, tak dla jaj bym pytał o czas w filmie, bez jego oglądania, weźcie nie mierzcie innych swoją miarą, tak prymitywny nie jestem, a tu już od razu widzę bezpodstawne zarzuty...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie próbuj grać mądrego i po prostu milcz' date=' jak nie masz żadnej wiedzy.

[/quote']

Czego się plujesz, jak baran wiosenną porą?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po jaką cholerę dyskutujecie na bzdurne tematy, na które nie macie najmniejszego wpływu? :| Ten temat to 7 stron niepotrzebnego chlewu, który nic nowego nie wnosi a jedynie opiera się na tym „a jakie majteczki założy Doda? zielone czy żółte? A może zrobi show i założy różowe?”. Czy administracja może wysprzątać cały ten syf i wywalić w eter? Takie tematy obniżają poziom całego forum…Wesołych Świąt.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grzeczniej @Landryna bo załapiesz 'pauze w grze' na tydzień...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzie Święta są :) Ogarnijcie się..Jaki będzie ten MAN to się okaże. Jak już mówiłem, to powinniśmy się cieszyć, że przegub powstaje, bo jak powstanie jeden, to za nim powstanie dziesięć innych :) Tak więc nie stresujcie się tym, że tutaj ma tylko "X" przycisków na desce rozdzielczej, czy dźwięki będą nie takie jak mają być, bo jak ten autobus wyjdzie do gry, to i tak jęzory będzie miał do ziemii każdy :)

Wesołych Świąt i spełnienia marzeń!!:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził :] Cieszmy się, że przegub powstaje, bo to będzie duży krok do przodu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poza tym temat przycisków był już wystarczająco obgadany w tym wątku więc nie widzę sensu w jego kontynuowaniu. Jest jak ma być, będzie automatyczne otwieranie, może ktoś zrobi modern <- tyle stamtąd wynikło i tego się trzymajmy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.