EdiX

Oficjalne projekty M&R Software - postępy prac nad OMSI 2

615 postów w tym temacie

Na pewno ktos sie do modern znajdzie...

A teraz wszyscy powinnismy ochlonac, odpoczac i swietowac... Autorzy tez maja teraz 2 tygodnie przerwy...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem ciekaw jak zostanie skonstruowany przegub w tym autobusie, może udałoby się zrobić coś o podobnym działaniu jak na poniższym filmie (to tylko przykład).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejne fotki z prac

Co?!

Przecież to dawno już było, Marcel te fotki wrzucił 21.12.11r. (na forum niemieckim)

// Który to już raz piszesz "przecież" przez "rz" na końcu? :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

EDIT:

No i co z tego ? W tym temacie ich nie ma :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A niech ci "świci"

Takie mi się przysłowie przypomina o takich dwóch panach mądrym i mniej mądrym

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co udało mi się przetłumaczyć (Niemiecki na Angielski) to tylko pokazał jak z NG272 łatwo robi się NL202. Z drugiej strony wszystkie piętrusy Rudgier robił i dziwię się dlaczego tego MANa robi Marcel bo Rudgierowi by to chyba szybciej poszło.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marcel to robi te modele zdecydowanie wolniej ode mnie, mam się czym pochwalić :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marcel buduje NG272 (daje Rudigerowi do sprawdzenia i poprawy) a ze zrobionych czesci skleji NL202 i pewnie wyda razem... ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marcel buduje NG272 (daje Rudigerowi do sprawdzenia i poprawy) a ze zrobionych czesci skleji NL202 i pewnie wyda razem... ;)

Czyli dobrze coś wyczytałem :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cos mi się zdaję że za około rok to będziemy mieli tyle autobusów że, o vbusie nic nie pozostanie ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co prawda są próby uratowania Vbusa i nadal jest wielu graczy którzy twardo się go trzymają a to ze względu na to, że mają za słabe komputery na cieszącą oko rozgrywkę w OMSI. Co prawda nie wszyscy ale większość. A za rok myślę, że doczekamy się paru modeli do gry powalających na kolana i rozrywających szczęki graczy na całym świecie :D.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To i tak kwestia czasu z tymi kurczowo trzymającymi się Vbusa.

Prawda jest taka, że Vbus ma już swoje dni policzone i nie zostało ich na dodatek zbyt dużo ;p

Prędzej czy później ludzie nabędą nowe kompy i tak oto pożegna się z Vbusem ostatni zawodnik ;]

Co do NG272 to tak się zastanawiam czy większość map, które powstały nie będą wymagały przebudowania strategicznych skrzyżowań aby to cudeńsko na luzie brało zakręty nie zachodząc na "spacer" po chodniku na każdym.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualizacja: Marcel odpowiedzial komus, ze nie przysiega wydac obydwa modele razem. Nie zmienia to faktu, ze wykorzysta czesci z przeguba ;)

Wracajac do NG272 - pytanie do was (najlepiej tych ze Szczecina): jezdza po Szczecinie jakies przegubowe MANy? (czy ten robiony przez Marcela pasowalby do mapy, ktora juz jest wydana...)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na 57 jeździł. SPAK (jeden z przewoźników, odpowiedzialny za 57) wyprzedał wszystkie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ładnie wygląda, ale jak ja widzę te brązowe środki kół to aż mnie ciarki przechodzą, mogą zrobić takie jak są w Solarisach czy Jelczach NORMALNE tylko nie takie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się zastanawiam, jak my będziemy nim zawracać na Stadtgrenze ;) Ja tam piętrusem mam nie lada gratkę :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stadtgrenze powninno spokojnie dac rade - tak jak w realu ;)

wiekszosc martwi sie o Freudstr. (ja osobiscie nie :P ) - tam jest zakaz dla przegubow

-> nie ma rzeczy niemozliwych :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.