OmniWin

Odkupienie forum i małe zmiany

18 postów w tym temacie

Witam Państwa

;)

Jak widać forum nie ma się zbyt dobrze, a bym powiedział że całkiem do bagażnika. Dlatego ostatnio paląc cygaro (nie pochwalam nałogów) napisałem do @DanielDaniel w sprawie odkupu forum. Jak wiadomo zakupił on je za pewną sumę zielonych argumentów. 

Dlatego tutaj wychodzę z pewnym pytaniem. Ilu z Państwa chciałoby wesprzeć projekt "Ratujom omnibussimulator.pl"

:D ? 

Jako opcja dotacji będzie przewidziane 

• PayPal
  • Przelew na konto bankowe 
  • I jeszcze coś wykminie (jakiegoś eSeMeSa)

Nie wiadomo czy cokolwiek z tego będzie. Ale... trzeba próbować :D. Każdy kto się dołoży to dostanie jakiegoś cośka :P. Rangę na forum, długopisa (firmowy nie podrabianiec !) , albo koszulełkę (jak z długopisem), wpis na foruma że się dołożył i wdzięczność starego Kamila. 

Dlatego.. postanowienia 

• Ile mogę dać na forum ? 
  • Jak dam na forum ? (forma płatności)
  • Co oczekuję (bo to też ważne) :)

Z góry dzięki i czekam na Wasze wsparcie :)

Aha ! 

Żeby nie było że Omni przepije. "Ściepe" zaczynamy dopiero po oficjalniej zgodzię którą opublikuje. Zachęcam do pytań !

Kontakt 

GG - 46023107 

@OmniWin

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę o ściągnieciu z mojego telefonu (mam na kartę w T-Mobile) od 50-100 złotych. Forma obojętna (SMS, ew. jakiś wirtualny przycisk na forum, coś jak kupno transferu na np. Chomiku, czyli opłata na forum plus prowizja dla operatora - ja tylko wstukuje kod i powiedzmy stówka trafia na w/w cel, a z mojego konta wywędrowuję o ileś tam więcej. Nie znam sie na prowizjach, więc sie nie będę mądrzył xD ). Lub przelew na konto, ew. przekaz klasycznym blankietem. Długopis na pamiątkę i ew. jeżeli łaska, to kolorek (a jak nie to trudno, nie jestem próżny )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mogę się dołożyć jak już pisaliśmy na PW ale ile dokładnie to jeszcze nie wiem, zależy od ceny wyjściowej jaką poda obecny Head Admin. Forma płatności mi to lotto.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Przemcio78 Gdybyś wyskoczył z takiej sumy to gwarantuje rangę, nawet kilka pisadełek i ogromną wdzięczność :D.

@CraherPL Otóż to :). Wszystko wyjdzie w praniu jak to mówią.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też chętnie się dorzucę myślę że uzbieram coś około 50-70 pln ( może mało ale zawsze coś ) forma obojętna :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście wszystkie dane nt. możliwych opcji, terminu i danych wysyłkowych na PW do zglaszających się. Aby to miało ręce i nogi i od A do Zeta przebiegło jak należy. Tszymcie kcióki / zmówcie paciorek (co ksiądz woli ) 8D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Martyniuk To naprawdę nie malo i byłoby super ;)

Ja tylko dopowiem że nawet 20 zł to bardzo dużo ;). Licze że uda się odkupić forum za połowę wartości czyli jakieś 300 zł. 

Naddatek (jeżeli wystąpi) wydamy na forum :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dam 50-100 zł. Ale nie obiecuje. Na pewno damy rade 300 zł.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No jeśli takie coś miałoby dojść do skutku, to będę raczej w stanie dołożyć pięć dyszek. Mało, ale więcej nie dam, bo nie mam. xD

Najlepiej druczkiem na poczcie, bo przez internet nie mam możliwości. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dwie dychy przelewem dam na pewno, czy więcej to się okaże.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to myślę że jak coś wyjdzie to spokojnie damy radę ;). Oczywiście ja kaiptał również daję. Postaram się by był największy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja moge dorzucić ze 3-4 dyszki w razie co :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z moich arcyskomplikowanych obliczeń wychodzi że jeżeli każdy da chociaż minimum zadeklarowanej kwoty będziemy mieli około 250 zł :). Ja ze swojej strony daje przynajmniej 100 zł :). Czyli to 350 czyli jeżeli uda się za połowę ceny to będzie z małym naddatkiem :).

Trzymajmy kciuki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja dorzucam w razie czego pisiont. Przelewem na konto z mBanku. Oczekuję BMW 7-demkę z 2016 :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat chwilowo zamykam, poczekajmy na dalszy rozwój sprawy. Dalsze deklaracje nt. indywidualnych dotacji przedsięwzięcia proszę już pisać na priv do autora tematu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otrzymałem odpowiedź którą krótko streszcze 

Forum nie jest obecnie na sprzedaż. 

Może się swobodnie "rozwijać".

Więc dziękuję bardzo za zainteresowanie jednak nici z naszego planu :). Temat można zamknąć

Pozdrawiam i wesołych świąt...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.