Ogon

Usunięcie ograniczenia edycji postów

5 postów w tym temacie

Witam,

zwracam się z prośbą o usunięcie zakazu edycji pierwszego posta w pobieralni po 1440 minutach od jego publikacji. Jest to dla mnie problematyczne, gdyż w związku z powyższym nie jestem w stanie np. dodać aktualizacji do pierwszego posta, i muszę o to prosić kogoś z ekipy. Usunięcie takiego ograniczenia było by z korzyścią zarówno dla aktywnych twórców, jak i ekipy forum, gdyż mieli by oni po prostu mniej roboty.

Z poważaniem,

Ogon.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Edytować nie mogą tylko zwykli userzy, teraz jak masz kolor to możesz edytować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co nie zmienia faktu, że dla przeciętnego usera jest to uciążliwe :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To chyba zabezpieczenie było, by nikt sam w razie "obrażenia się" nie mógł zabrać dodatku stąd. Wiemy, jak była tu czasami atmosfera, choć ja pamiętam tylko burzliwą wyprowadzkę części userów około pół roku temu :P . Wiemy też, że za ścianą ktoś z tego skorzystał i zabrał coś. Nie wiem, czy słusznie, ale mu się dostała połajanka i propozycja przejścia na to forum w formie przyrównania nas do czegoś gorszego (bez personaliów). 

Ale fak faktem, że Ogon ma rację, bywa to uciążliwe w niektórych sytuacjach, kiedy chcemy coś dopisać, jakieś zdanie do opinii. Pozostaje dopisywać prośbę do moderacji o przypięcie i podać numer posta, do którego chcemy dołączyć to, co chcieliśmy dopowiedzieć (czasem sytuacja zmienia się z czasem i nie zawsze wynika tylko z tego, że zapomnieliśmy to dopisać w poprzednim poście). Gorzej, jeżeli należałoby wstawić jakieś zdanie pomiędzy inne. Pozostaje napisać nowy i poprosić moderację o usunięcie tego, który uznamy za zbędny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ograniczenie zostało zwiększone do 4 dni, nie zniosę go całkowicie z powodów opisanych wcześniej.

Tych próśb o zmianę postu jest znikoma liczba, więc damy radę na bieżąco reagować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.