mikevanholl

dziwny problem w ustawieniach kontrolera

7 postów w tym temacie

witam serdecznie

problem jest taki że gdy wejdę w ustawienia kontrolerów i dodam swoją kierownice logitech g27 następnie aktywuję to w każdym okienku gdzie można wybrać gaz hamulec i sprzęgło pisze kierowanie, widziałem u innych pisze brak w okienkach a u mnie wszędzie kierowanie, przez co nie mogę ustawić jej dobrze, i np żeby jechać muszę wcisnąć sprzęgło i gaz żeby autobus jechał, szukałem wszędzie rozwiązania i nie mam pojęcia jak to rozgryźć, dodam że ets2 wszystko jest oki, a w omsi2 lipa, proszę o pomoc.

Pozdrawiam Serdecznie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w ustawieniach masz wybrany język polski od Techlandu? (POL)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To zmień na angielski i wtedy spróbuj. Pewne niedopatrzenie ze strony techników Techland powoduje problemy z kierownicami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a jeszcze mam tk dziwnie żeby jechał autobus to muszę nacisnąć sprzęgło i gaz równocześnie i trzymać dlaczego?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem dokładnie tak po przesiadce na Windows 10, uruchom grę w trybie zgodności Win7 Service Pack 1 oraz wybierz wersję językową angielski w opcjach gry.

PS. A tak ogólnie popraw pisownię, zdanie zaczynamy z dużej litery i skracaj zdania, bo tego molocha z 1 postu nie da się czytać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wejdź w zakładkę kontroler gry, odczekaj aż się przeladuje i przy sprzegle (ang. Clutch) wybierz brak, nieprzypisane, bez funkcji. Musi być coś w tym stylu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta