WooQash

Spam zgodny z regulaminem omnibussimulator.pl

2 posty w tym temacie

Długo siedziałem cicho, ale już nie wytrzymuje. Swego czasu byłem dość aktywny na tym Forum, ale od długiego czasu zaglądam tutaj sporadycznie. Niestety od długiego czasu również otrzymuję spam na swoją skrzynkę pocztową takiej lub podobnej treści:

image,5fgN81iDdL,400.jpg
 

Próbuję walczyć ze spamem i uważam, że mi się udaje blokując różnorakie adresy czy całe domeny, ale niestety w tym przypadku nie mogę, bo cały czas przysyłany jest spam z różnych adresów. Teraz jest to v-klasa@dlamlodych.warszawa.pl wcześniej były to takie domeny jak *@mobile.warszawa.pl*@outsource.opole.pl czy *@outsourcing.rzeszow.pl i cały czas się to zmienia. Nie zmienia się natomiast nagłówek, który powoduje u mnie wściekliznę, czyli:

Cytuj

Wiadomość wysłana zgodnie z regulaminem Www.omnibussimulator.pl

Proszę w takim razie o usunięcie mojego adresu z tejże bazy lub usunięcie mojego konta stąd tak abym nie dostawał więcej spamu, bo to co się wyprawia to jest istna porażka, tylko po to by wyciągnąć marną kasę za oddanie bazy danych i zaśmiecanie ludzi skrzynek jakimś gównem.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witaj 

Dziękujemy za zgłoszenie problemów. Sprawę przekazuje właścicielowi forum i on podejmie dalszą decyzję w związku z zaistniałą sytuacją. Ze swojej strony mogę jedynie doradzić tymczasową zmianę korespondencyjnego adresu e-mail na taki który nie jest używany.

Pozdrawiam 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.