13 postów w tym temacie

LESZNO PERFORMANCE

Linie które będą obsługiwane:

REALNE LINIE AUTOBUSOWE W LESZNIE:

1RYNEK ZABOROWSKI                                     1GRONOWO

2STRZYŻEWICE                         2 REJTANA SPÓŁDZIELNIA

3OSIECKA CMENTARZ                                 3STRZYŻEWICE

4RYNEK ZABOROWSKI                                     4WILKOWICE

5OSIECKA CMENTARZ                            5KOSMONAUTÓW

6DWORZEC KOLEJOWY             6REJTANA SPÓŁDZIELNIA

10DWORZEC KOLEJOWY                           10GALERIA LESZNO

11GRZEBNOWO                                        10JAGIEŁŁY OSIEDLE

12TARNOWA ŁĄKA                                   12 JAGIEŁŁY OSIEDLE

7 + Linia nocna - FIKCYJNE LINIE AUTOBUSOWE

7GRZEBNOWO                7DWORCOWA/DWORZEC KOLEJOWY

TRASA PRZEBIEGU LINII NOCNEJ NIEZNANA

Coś o mapie, pracuje nad nią od Maja 2016 linie które już są gotowe to na pewno linia nr 2,3 oraz 7.

Przystanki na mapie są w 100% realne jak w rzeczywistości.

Drogi będę starał się w większości odwzorować takie jakie są.

Jest to moja pierwsza mapka.

Mapa by: WREDNY AUTOBUS Z WROCŁAWIA

ZAPOWIEDZI by: Natalia (GRZEBINKA) [dziewczyna wrednego autobusu]

Coś co ciekawi was najbardziej - Kilka screenów:

1c163ef259c0e357.png

237d8e6db1a519fc.png

81bfb85b6878e433.png

dabb16d4cf4351fd.png

6ee97b4fb9b3f4d1.png

bb6e06ab84711635.png

889a70e077db0a4e.png

-3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prezentujesz poziom sprzed trzech lat jak nie dalej. Drzewa i roślinność są "fabryczne" że tak powiem, to samo ulice, obiekty również. Popatrz jak są zrobione mapy wydane, popatrz jaki poziom prezentują te, które powstają i wyciągnij wnioski gdzie popełniasz błąd. ;)

Powodzenia życzę.

Pzdr.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ty nazywasz to błędem, ale ja i tak sądzę, że robię dobrą mapę ze względu na osoby które najzwyczajniej w świecie nie stać na Intel Pentium i19 sixteen dual core i co tam jeszcze.

Sam mam teraz laptopa z procesorem i5 i co z tego ?!

Nie zapomniałem jak miałem Celerona i inni mieli takie same czy gorsze i musieli na jakichś beznadziejnych mapach grać, więc?

Nie obchodzi mnie że są lepsze, mapa powstaje z myślą o użytkownikach którzy mają gorszy sprzęt i nie chcą grać ciągle na Grundorfie, powinieneś to zrozumieć. Pozdrawiam

-2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam Amd A6 czyli słabą i3 i da się grać nawet w Szczecinie. Owszem jeżeli chciałbym zagrać na podmiejskiej to będę miał 10 fps. Jednak da się zrobić ładną mapę która będzie mało fpsożerna. Kluczem jest to aby z poziomu widoku z autobusu nie było pustych miejsc. Oczywiście nie oznacza to, że należy w puste miejsca powciskać background z forestem.

Życzę powodzenia przy pracy nad mapą.

-1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Masz 24 godziny na ogarnięcie pierwszego posta. Czcionka nie ma prawa być tak duża.

2. Mapa wygląda fatalnie. Słowa Prażanina są w 100% trafione. Nawet, jeśli mapa ma być dla osób o słabszych sprzętach, to nie znaczy, że ma być ona tak słaba. Jest masa leciutkich map, które wyglądają 1000 razy lepiej niż Grundorf (czyt. Zalesie Szaqqla, Pilsko eSeLa). Zobacz jak to wygląda i jak wydajne są te mapy.

W tej chwili to co pokazujesz jest straszne. Nie robisz dobrej mapy, ale życzę powodzenia i mam nadzieję, że się to zmieni.

Pozdrawiam, Wielonoga.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pilsko Esela jakiś nie trafiony żart! 

Wypraszam sobie. 

Mi na i5 muli to dziadostwo na średnich a na niskich na Celeronie nie grywalne specjalnie dla ciebie sprawdziłem.

Ktoś kupując laptopa powiedzmy z Intel Celeron 2x2,16 i 4Gb Ramu to nie daje rady dlatego przesiadłem się na coś lepszego i proszę nie szerzyć herezji rozumiem że coś na zachętę ale to jest kary godna kpina. 

Chcę zrobić taką mapę i tyle a chce żeby ludzie też widzieli że nie olewamy tych z gorszymi sprzętami i to że wrzucasz ich do jednego wora to jest  dla mnie absurd,  no sorry w naszym kraju nie żyją same Jany Kowalskie. 

Mogłem dać to na strefę a zaryzykowałem dać do was choć macie bardzo złe opinie wśród ludzi. 

Trochę mniej hejtu bo serio nikt już nie będzie tu wchodził. 

A to że tobie się nie podoba to twój osobisty problem który nikogo nie obchodzi, kwestia gustu. Może się komuś spodoba jeśli nie to trudno. I przede wszystkim utrzymujecie to forum za to że ktoś tu wchodzi i za drobne reklamy,  więc proszę o zachowanie wobec mnie kultury i nie propagowanie hejtów

-1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozróżniasz konstruktywną krytykę od ostatnio bardzo popularnego tzw. "hejtu"? Bo po Twoich jakże bardzo rozwiniętych wypowiedziach tego nie widać. 

Mówisz, że mapa ma być dla użytkowników ze słabszymi sprzętami. Okej. Weźmy na warsztat moją mapę i mój sprzęt (przepraszam za - jak to nie którzy mogą błednie zinterpretować - promocję Pragi, ale mój komputer i ten projekt to idealny przykład). Grafika GF 9800 GT 512 MB, procesor Intel Core 2 Duo 2.7 GHz, RAM 2 GB i w dodatku XP jako system, to daje nam sprzęt dziś przestarzały. Jednak w opinii wielu userów tworzę jedną z najlepszych map Warszawy (ja osobiście tak nie uważam). Działa mi ona tak sobie, na niskich ustawieniach jednak mogę grać komfortowo, ba, mogę nagrywać filmiki z niej bez efektu skakania autobusu. 

Domyślam się, że nadal będziesz miał mojej skromnej osobie za złe, że w ogóle tu piszę, jednak zastanów się dobrze - czy lepiej robić dalej takiego bubla, po którym nawet osoba z niezbyt mocnym sprzętem nie będzie chciała jeździć czy jednak może pójść w jakość, ale bez psucia optymalizacji (to jest wykonalne)? Wybór należy do Ciebie.

Pzdr.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie rozumiem tego hejtu na Wrednego Autobusa z Wrocławia. W końcu ktoś wyjdzie naprzeciw graczom z komputerami sprzed 15 lat. Mapa wygląda schludnie, nie ma wielkiego przepychu. Od pierwszego screen'a wiedziałem, że to Leszno. Życzę powodzenia i nie przejmuj się hejtami. My mappmakerzy musimy trzymać się razem ;)

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zgodzę się z tym, że jak z pozycji kierowcy jest OK, to wystarcza, ludzie lubią skrinić także z zewnątrz, również z ciut dalszej perspektywy, żeby w kadrze znalazły się budynki, roślinność, auta AI, itd., skriny (z filmami jest trochę inaczej) tylko z pozycji kiermana z dechą, fajerą, wajperami na tle szyby w roli głównej, zaś z widoku zewn. to tylko tyle, co przez nią widać - nie wystarczają z czasem :P . To skromna dygresja w tym aspekcie, ale warto wziąć to pod uwagę :lol:(:

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, Kmicic napisał:

Nie zgodzę się z tym, że jak z pozycji kierowcy jest OK, to wystarcza, ludzie lubią skrinić także z zewnątrz, również z ciut dalszej perspektywy, żeby w kadrze znalazły się budynki, roślinność, auta AI, itd., skriny (z filmami jest trochę inaczej) tylko z pozycji kiermana z dechą, fajerą, wajperami na tle szyby w roli głównej, zaś z widoku zewn. to tylko tyle, co przez nią widać - nie wystarczają z czasem :P . To skromna dygresja w tym aspekcie, ale warto wziąć to pod uwagę :lol:(:

Można napisać dobrą opinię? 

Można, postaram się zrobić coś z tym ale musicie się liczyć że ja się dopiero uczę 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chcesz pamiętać o użytkownikach ze słabszym sprzętem, możesz zrobić dwie wersje lite i podstawową.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdjęcia w wątku wygasły, temat zawiera 99% postów związanych z wypraszaniem sobie i wpraszaniem różnych rzeczy. Gdy mapa nabierze "obrotów" napisz do kogoś z ekipy o odblokowanie tematu.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.