witciu

[wydzielono]Kolor szyb

4 posty w tym temacie

Dnia 11.05.2013 o 06:57, Mattez napisał:

Dlatego pytam jaki model, bo to nie jest tak, że wchodzisz w ustawienia, klik klik i masz jaśniejsze. Każdy model ma inaczej rozłożoną teksturę na szybach i w każdym to się inaczej robi.

Jeśli chodzi o S215UL to musisz odszukać w folderze "textures" tej Setry plik o nazwie fenster.tga i otworzyć go najlepiej w programie Paint.NET.

Jak to zrobisz, w prawym dolnym rogu masz okno z warstwami (Layers) i jedną jedyną warstwę o nazwie "background". Na dole okienka masz przyciski od tych warstw, klikasz prawy (Properties) i zmniejszasz opcję Opacity. To o ile zmniejszyć zależy od Ciebie, to ustawienie daje efekt większej przezroczystości.

Właściwie ten mały obrazek fenster.tga odpowiada właśnie za to, co jest na szybach, możesz go nawet na różowo pomalować, tylko pamiętaj o przezroczystości (opacity)

Witam mam pytanie,nie chce zakładać nowego wątku może ktoś mi doradzi?jak pozbyć się tych szyb bo nic nie widać z wenątrz,pomóżcie proszę  http://www.fotosik.pl/zdjecie/c7d8ca55353734b5

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

proszę o przeniesienie mojego postu jak żle trafiłem,pozdrawiam Wojtek z Olsztyna,

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.