Bartx113

MZK Puławy

7 postów w tym temacie

Znalazłem w Internecie informację że w tym MZK były same Jelcze PR110M. Jednak moim zdaniem jest to nieprawdą. Chcę wiedzieć co o tym sądzicie....

// Przeniosłem w bardziej adekwatne miejsce.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteś z Puław? Witam krajana. W MZK Puławy jeździły Jelcze PR110M ale nie same. Były jeszcze Autosany H9-35. Potem przyszły 120M i L100I/A no i 120M/3. W 2006 - 2 Jelcze M101I Salus. No i jeszcze 2 Neoplany. I oczywiście w 2009 roku - SAM. Chyba nic nie pominąłem. Teraz Autosan Wetlina i nieszczęsne Solbusy. Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz Autosan Wetlina i nieszczęsne Solbusy.

A mogliśmy mieć Mercedesy :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteś z Puław? Witam krajana. W MZK Puławy jeździły Jelcze PR110M ale nie same. Były jeszcze Autosany H9-35. Potem przyszły 120M i L100I/A no i 120M/3. W 2006 - 2 Jelcze M101I Salus. No i jeszcze 2 Neoplany. I oczywiście w 2009 roku - SAM. Chyba nic nie pominąłem. Teraz Autosan Wetlina i nieszczęsne Solbusy. Pozdrawiam.

Tak P.S to pominąłeś;)

Najpierw były Sany H100B i jeden, podkreślam jeden i tylko jeden JELCZ L11 o numerze 108(nigdzie jednak niestety nie mogę znaleźć jego zdjęcia;(- wiem o nim od jednego z kierowców), pominąłeś też kolego Sprinterka xD i kapene- miałeś prawo je pominąć,bo albo były bardzo dawno, albo były rzadkością;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

L100 - nie wiem czy z nowszych dostaw wozów nie pominąłeś #158 (Jelcz 120M/3 ex. PKS Grodzisk Mazowiecki, rocznik 2004, kupiony do MZK w 2007), od pozostałych puławskich 120M/3 odróżnia się wolniejszym mostem (5.86 jak w pierwszych 120M zamast 5.125 jak w większości 120M), 6-biegową skrzynią FPS S6-90, kabiną kierowcy i niesamowicie wygodnymi siedzeniami (o ile nigdy nie narzekałem na siedzenia w żadnym Jelczu, o tyle te są po prostu kosmiczne). Ponieważ to jedyny taki wóz w MZK, to ośmieliłem się o nim wspomnieć. Polecam na niego polować, dźwięki nie mają sobie równych. I to ruszanie z "trójki" w mieście, achhhh. :D Aż nie do uwierzenia, że w tym roku stuknie mu dycha, nie wygląda na to. Na TWB nie ma zdjęcia od 2 lat, ale od razu mówię że nie zmienił się za bardzo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
'MAN_SD200 napisał:

L100 - nie wiem czy z nowszych dostaw wozów nie pominąłeś #158 (Jelcz 120M/3 ex. PKS Grodzisk Mazowiecki' date=' rocznik 2004, kupiony do MZK w 2007), od pozostałych puławskich 120M/3 odróżnia się wolniejszym mostem (5.86 jak w pierwszych 120M zamast 5.125 jak w większości 120M), 6-biegową skrzynią FPS S6-90, kabiną kierowcy i niesamowicie wygodnymi siedzeniami (o ile nigdy nie narzekałem na siedzenia w żadnym Jelczu, o tyle te są po prostu kosmiczne). Ponieważ to jedyny taki wóz w MZK, to ośmieliłem się o nim wspomnieć. Polecam na niego polować, dźwięki nie mają sobie równych. I to ruszanie z "trójki" w mieście, achhhh. :D Aż nie do uwierzenia, że w tym roku stuknie mu dycha, nie wygląda na to. Na TWB nie ma zdjęcia od 2 lat, ale od razu mówię że nie zmienił się za bardzo.

Zgadza się i to jest Jelcz 120M/3 Supero

I jeszcze pod koniec 2018 mają wejść do puławskiej zajezdni MANY hybrydówki :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta