The_domin162

Scania Citywide LF

8 postów w tym temacie

30039394623_c5463bb895_c.jpg

Siemanko! 

Od dzisiaj zaczynam swój pierwszy projekt związany z Omsi. Jest nim Scania Citywide. Jest to edycja modelu Alterra. Jak widać za dużo nie ma, ale coś tam powoli się robi. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z Omsi pod względem modowania modeli pojazdów, dlatego mile widziane będą jakieś drobne podpowiedzi. :D

30585106201_ce98fe7c76_c.jpg

Zainteresowanych zapraszam na mojego flickra, gdzie znajdziecie więcej ciekawych rzeczy! :D

https://www.flickr.com/photos/126356560@N07/?

6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A zastanawiałeś się nad postarzeniem, czyt. zrobieniem Omnicity?

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze, to ani przez chwilę nie przeszła mi myśl o Omnicity. Pożyjemy -zobaczymy. Najpierw zrobię Citywide, a potem się zobaczy. :D 

3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry! :E

3 Dzień roboty, a Scania już jest w grze. Co prawda bez wnętrza, ale te może jeszcze dzisiaj wyexportuję. M.in. muszę jeszcze zrobić obudowę tylnego silnika i parę innych duperelek pokroju świateł. Wszystko brzmi ładnie, prawda? No nie do końca, bo mam problem z kołami, dokładnie tylnymi. Jakbym tego nie robił zawsze latają i kręcą kółka. Używałem poradnika z konkurencyjnego forum, ale on jest jakiś zgubny w tym temacie. 

30061269414_3811afb5cf_c.jpg

Capture.png

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o koła to ustawiasz je tak samo jak przednie. Masz zły punkt środka ich obrotu.  No i wywalasz wpis na skrętność :v

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podejrzewam problemy z blenderem, bo w zmodzie nie mogę nigdzie do cholery znaleźć podobnej funkcji do określania położenia części. :v 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ani blender, ani zmod. W pliku Bus we wpisie kół masz wpis [anim_rot] czy coś takiego. Są tam 3 współrzędne - sklep za nie współrzędne środka twojego koła i włala. Będzie działać (chyba)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Problem w tym, że to robiłem no i kurde koło dalej lata jak chce. :E

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta