marcin123456

KM Toruń - gra RPG

2 posty w tym temacie

KM Toruń

KM Toruń to nowa gra RPG oparta na komunikacji miejskiej w Toruniu. Stwórz fikcyjną postać, następnie firmą i rozwijaj ją! Z 20 000 000 złotymi na start, rozwijaj tabor, startuj w przetargach i rozrastaj firmę! Jesteśmy jedyną grą RPG która wykorzystuje zamiast starego modnego czatu nowy komunikator czatowy/głosowy do porozumiewania się!

Każdy może zostać prezesem!

Zagraj już dziś:) Miła administracja, wciągająca gra, nowoczesny design forum i gry! Zapraszamy.

** UWAGA - Witryna nie jest obsługiwana przez przeglądarkę Chrome - do poprawnego działania gry potrzebna jest inna przeglądarka, np. Firefox czy Opera **

http://kmtorun.c0.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 17.12.2016 o 17:12, marcin123456 napisał:
Z 20 000 000 złotymi na start

Nie za dużo? Realizmu tutaj brak, lepiej chyba by ktoś zaczynał od "zera" i musiał wziąć kredyt/dotację, ale to moje zdanie. Mogę się też przyczepić do rysunków, bierzecie bazy bezpośrednio ze strony z rysunkami bez ich przerobienia, tj. wymiarowania, cieniowania czy poprawek wnętrza pojazdu.
Mimo to życzę wam sukcesów w prowadzeniu gry, sam prowadziłem do niedawna największy KRPG, jednak postanowiłem zrezygnować z powodu małej ilości osób chętnych do tego typu rozrywki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta