Roland

Wybór monitora

3 posty w tym temacie

Cześć. Wprawdzie nie mam na myśli konkretnego budżetu (ale więcej, niż 800-900 i tak nie ma sensu), Ponieważ padła mi górna świetlówka w moim Samsungu, a nie mogę czekać, aż padnie druga i zostać bez monitora, więc piszę już teraz: Ponieważ rozmiar ekranu jest juz mniej więcej ustalona (ok. 23min-25max cali), a kwestia budżetu, to rzecz do ustalenia w sklepie na podstawie dostępnych modeli i tzw. luzu od-do (raczej nie będę kupował przez internet), wiec pozostaje kwestia tego, na jakie parametry (i ich optymalne wartości) powinienem zwracać uwagę, aby wybór był w miarę satysfakcjonujący? . 

podstawa, to; dobra prezencja zdjęć i filmy, gry to sprawa drugorzędna, nie rezygnuję z nich w 100%, ale rzadko używam. Chciałbym, by nie było jakiejś przykrej w odczuciu, różnicy, 
gry, to: Fly Simulator od Microsoftu, dalej to ETS & ATS, Tram & BUS Simulator-San Francisco, następnie Trainz, Omsi, na końcu plasuje się CBS Monachium (prawie nie gram). Myślę, że HDMI, to już powoli standard (choć jeszcze nie we wszystkich), za podpowiedzi z góry dziękuję :)  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://www.x-kom.pl/p/289674-monitor-led-24-269-lg-24mp48hq-p-czarny.html

Mam to i nie narzekam. Jedyną większą wadą jest dość duża niestabilność na dołączonym statywie, ale tak to bardzo dobrze się sprawuje. LED to już standard, a matryca IPS świetnie odwzorowuje kolory. Ja dałem niecałe 600 zł, ale z tego co widzę idzie zejść z ceną jeszcze niżej.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam już monitor Samsunga z FullHD i HDMI, jednak nie miałem już możliwości zgłosić tego akurat posta (i jeszcze nie mam - w wersji mobilnej nie mam przycisku 'zgłoś') - za zainteresowanie dziękuję (repik poszedł do Mrozka za to właśnie :P ), u sąsiada nie było odzewu w oficjalnym wątku, poradziłem sobie jakoś :X .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.