Iwo

Katowice 1.0

3 posty w tym temacie

Witam. :v
Od jakiegoś czasu zacząłem pracować nad mapę Katowic. Odwzorowuje osiedle Tysiąclecia. Otoczenie, układ dróg realny a linia fikcyjna.. Jest już zrobione gdzieś ok. 50% mapy. 
Pewnie dużo osób mnie się zapyta ,,A co z Będzinem?'' Już wyjaśniam. 
Nie mam żadnych chęci, by na razie pracować nad kolejną wersją. Jak na razie jest w Będzinie troszkę optymalizacja poprawiona i tyle. Oczywiście projekt nie jest porzucony i będzie jego kolejna wersja.

A teraz czas na screeny z Katowic. :D

ZPT2k2i.jpg

TmvJj78.jpg
pxvoBWQ.jpg
gGCC8Ah.jpg
KZMyyW6.jpg
6Rdev8a.jpg
2Wq9KC9.jpg
4OG1NsA.jpg
SQl4Nkd.jpg
HC8CBst.jpg

Oczywiście są obiekty dedykowane na mapie i będą się pojawiać. :P

Pozdrawiam. :D

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

2,5 kilometra dookoła "tauzena"... Jakby to ująć - sama koncepcja budowy Katowic nie jest zła, szkoda tylko, że ograniczasz się nie dość że do krótkiej, to fikcyjnej linii. Do tego obszar, który odwzorowujesz ma bardzo małe możliwości rozbudowy o jakąś realną linię, gdyż te są znaaacznie dłuższe. No ale cóż. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez Ogon
1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zalozylem tutaj konto, aby pobrać twoją mape Bedzina. Znam troche Bedzin, w sumie duzo znam :P ale mniejsza, pobralem twoja mape... Mniejsza, musze pisac o tym temacie bo warna dostane. Chodzi o to, ze po co robisz mape "realna" z fikcyjnymi liniami? Tysiaclecie jest male, linie oczywiscie, ze realne tam sie nie zalapia... bo sa za dlugie. Wg mnie lepiej jak bys sie zajal Bedzinem, czy cos lub Syberke odwzorował, znaczy dodał i już wiecej jazdy... M1 czy cos. Twoja sprawa oczywiscie, ale zastanow sie... Po screenach, widze troche realnosci ale coz to bedzie za jazda, po realnej mapie fikcyjna linia ktorej kurs bedzie trwal max 10 min :C Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta