chomikseba

[wydzielono][OMSI 1] Grundorf by Sebal29

5 postów w tym temacie

Mamy rok 2017 czy 2012? Już Fikcyjny GOP przy tym lepiej się prezentuje. Mapa prezentuje się tragicznie, żeby, ktoś nie mówił, że oceniam po jednym screenie, pobrałem mapę, żeby sprawdzić jak to wygląda.

NL86pee.png

8sWBexa.png

ZK5AVh5.png

NAHCqSm.png

uAIzDh9.png

Co to ma w ogólnie być?! Zrobione na szybko, bezmyślnie. Polecam zacząć od pustej mapy a nie modyfikować Grundorf który sam pozostawia wiele do życzenia. Modyfikacja ta nie ma żadnego sensu, jest ich wiele. Ta chyba jest najgorsza, nawet brak konwertu do OMSI 2. Popracuj nad czymś innym. Mam nadzieję, że nie odbierasz to jako hejt, tylko opinie. Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodam, że samo chwalenie się tym, że są przystanki, z których nie ma nawet pożytku, bo nie ma kostek busstop, jednocześnie bez choćby słowa "przepraszam, nie umiałem", ew. prośby, by ktoś kto umie, zechciał je dorobić (nie wiem, może na zachętę, byś zrobił coś więcej) - za to jest zakaz wstawiania na inne fora - zakaz zupełnie bez sensu, bo raczej nikt by tego nie chciał zrobić :K jest conajmniej niestosowne. Pominąwszy bezużyteczność tej modyfikacji, mamy do czynienia z lekceważeniem zasad dobrego wychowania - brak przeprosin za braki + bezsensowny zakaz. Dobre chęci nie wystarczą w tym przypadku, zaś takim tworom mówimy stanowcze NIE! :E - powrót do edytora, nabywanie koniecznych umiejętności, by modyfikacja była chć użyteczna, jeżeli już machnąć reką na wygląd i grzeczna prośba o pomoc, jeżeli potrzebna - wysoce wskazane :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Toż to RiGCZu trzeba nie mieć, żeby takie coś wstawiać. xD Mapa to niestety totalne dno, przykro mi, ale zamykam ten wątek. Przynajmniej oszczędzę Ci słów krytyki i hejtu. Elo :X 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl

-1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.