JSS

Fernbus Coach Simulator

31 postów w tym temacie

Bundesliga DLC będzie dostępna na Steamie 30 sierpnia,  Opis i trailer tu: LINK

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem zapytać:
1.Czy tworzy się tu nowe profile, jak w ets'ie, żebym mógł mieć w każdym profilu garaż w innym mieście? Albo czy mogę zmienić miasto siedziby

po odblokowaniu innych miast
1a. Czy jeżeli to możliwe, dotyczy to także terenów dlc Austria & Szwajcaria? (czy można pierwszą siedzibę mieć także w Austrii?)

2.Czy możliwe jest także załadowanie własnej muzyki, lub linku do radia, jak w ETS'ie i gdzie jest dostęp do folderu i do panelu sterowania w samej grze?

3.Czy można wyłączać podążanie wzrokiem za kierunkiem jazdy? Jeżeli tak, to dobrze, domyślam się, że jest to dostępne w zakładce z ustawieniami ogólnymi rozgrywki

4.Czy komunikat o błędnej współpracy jednego z kontrolerów (mam G27 i manetkę dwustronną) jest 'histerią na wyrost'? Bo obie są sprawne w sensie, że bez problemu je zaprogramowałem

5.Jak przypisuję krzyżak, to niby jest, ale nie działa, jak poprawnie przypisać krzyżak do ruchu kamery wewn. pojazdu (rozglądać się nim chciałem, jak w ETS'ie)

6.Czy można wyłączyć nawigację, ale tą w szarym ekranie? Żeby używać tej na ekranie kokpitu? Ew. podpisać to pod przycisk

Wiele by jeszcze pytań było, ale..

Cóż można rzec po kilku minutach jazdy.. spodobało mi się.
Choć konieczność konfiguracji dla każdego pojazdu osobno jest o tyle wygodna, że w każdym autobusie mogą występować różnice w detalach i sterowaniu, a jednocześnie jest z tym więcej roboty. Odprawa pasażerów mnie zaskoczyła, bo trzeba wyjść z pojazdu, nie ustawia się kolejka tylko tych, którzy chcą jechać akurat ze mną. ale co ja tam wiem o wielkim świecie xDD.

Możliwość ustalania dla funkcji sterowania kilku przycisków/kontrolerów jednocześnie, usuwanie dowolnych z nich, choć czasem gra ich nie odczytuje poprawnie/wcale :P 

Głupio trochę, że Niemcy mówią tam ticket, a nie fahrkarte, oni raczej nie gustują w uczeniu się angielskich słówek, Bardziej mają mentalność taką, że wszyscy powinni mówić po niemiecku (do tej pory nie ma innych krajów i obiecanego edytora :E

Ale roleta przeciwsłoneczna jest cacy, tego w ETS'ie (jeszcze) nie ma xD 

Więcej powiem, gdy pojeżdżę dłużej, oby nie było żadnych niemiłych niespodzianek, to można wydać całkiem niezłą opinię  :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up 

1. Nie trzeba tworzyć nowych profili, jeśli masz zaznaczoną realną jazdę to dla danej trasy, którą wybierasz startujesz z najbliższego garażu. W trybie uproszczonym autobus ustawia się na początkowym przystanku.

2. Nie, można jedynie dokupić dlc na działanie radia a w zasadzie playera

3. Można to ustawiać w opcjach.

4. Nie powinien wyświetlać się komunikat o błędzie, użyj "reset urządzenia"

5. Ne działa, nie wiem co zrobić

6 TAB i klikasz na pole ekranu nawigacja

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1.Reset urządzenia nie pomaga, ono działa w zasadzie poprawnie, czasem trzeba poczekać, wejść w menu ustawień,

czy coś w tym guście by odwiesić, ale komunikat zostaje.

2.Czy można wyłączyć radio wogóle, a wcześniej odpalić np. winampa (w którym mam własne pozycje), czy odinstalować dlc??

Muzyka z tego odtwarzacza działa mi na nerwy - nie ma żadnej stacji z samą mową (trudno, niechby i po niemiecku, byle nie to łubudubu :E )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up

Regulacja głośności radia "+", "-" wystarczy ściszyć do 0, można oczywiście włączyć dowolny odtwarzacz w tle ale radio tym nie steruje.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak odblokować kolejne miasta, ponieważ odblokowałem kilka, ale teraz nie mogę wyznaczyć nowego celu spośród miast z czerwonym kółkiem, ponieważ mają szare tło, a nie żółte. Jaki warunek należy jeszcze spełnić?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta