OmniWin

Czyli o tym jak zdewastować komuś dzień....

1 post w tym temacie

Wreszcie pojawił się temat, który niektórzy użytkownicy kochają. Robić zadymę :). Więc i ja coś powiem. Przede wszystkim to też chciałbym napisać "Gdzie jest reklama gnojki?! REKLAMA MIAŁA BYĆ". Fajnie jest takie coś napisać :). Czołowych narzekaczy pokroju @Ogon oraz @Adameg zachęcam do wpłacenia na moje konto datków, które GWARANTUJE będą ciągnęły kampanie reklamową dalej - dostaniecie potwierdzenia :). Powiedzmy po 100 zł od osoby to da 200 zł i coś podziałamy. Chętni? Czekam. Scena omsi umiera, a że niektórzy rekompensują sobie pewne "kompleksy" płaczem na naszym forum to już chyba każdy miał okazje zobaczyć :). I jeżeli chodzi o moderatorów to moim zdaniem śmieszne jest zachowanie pewnego moderatora który na jakiekolwiek działania jak te na Czatboxie reaguje "macie administracje". Ale przepraszam... moderator to gorszy jest? Ja Wam powiem tak moi drodzy. Naprawdę dużo się starałem robić tylko nie zawsze użytkownik forum, który ma tutaj konto może to zobaczyć, bo skoro je ma to, po co zawalać stronę reklamami? "Wejdźcie na omnibusa skoro już na nim jesteście?". My robimy 100% normy. Przynajmniej administracja. Więc jeżeli znowu ktoś zachce wtykać nos w nieswoje sprawy to zapraszam do działu propozycji. Tam można do woli pisać co komu ślina na język przyniesie - czyli UZASADNIONE propozycje. 

A teraz proszę się uderzyć w pierś - Ci którzy zorganizowali ten śmieszny temat. Co Wy robicie dla forum? Promujecie je? Dbacie o jego dobry wizerunek oraz imie? Panowie, piszecie bloga, to jak wiadomo bardzo forum ożywia. Ale to zdecydowanie za mało . Chcecie reklamy - pomagajcie nam ją organizować. Promujcie forum, dbajcie o jego dobre imie jak wspomniałem. Bo w tej chwili robicie pośmiewisko z siebie i naszej strony. Podsyłajcie mi oraz @JSSowi na PW propozycje gdzie można reklamę wrzucić. Będziemy wdzięczni i gwarantuje, że podziałamy na większą skalę.

Jako słowo na koniec dodam, że każda próba jak ta udokumentowana na dole będzie surowo karana. Dział jest od takich rzeczy. Ale po co w nim napisać skoro lepiej zrobić dziadostwo na Czatboxie. Więcej ludzi się włączy i będzie śmieszniej? Pewnie tak. W temacie nie da się aż tak bardzo nabałaganić. 

Temat ten zamykam. Chciałbym podyskutować ale z doświadczenia wiem że niektórzy nie potrafią normalnie porozmawiać, tylko z nudów robią coś, żeby zepsuć komuś dzień i jego ciężką prace. Zwykłe chamstwo - ot :).

Pozdrawiam 

Dokumentacja zajścia do wglądu u mnie na drodze prywatnej wiadomości 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.