sebocis

Mapa Gorzowa Wlkp.

142 postów w tym temacie

Okey, w takim razie czekamy. Jakbyś robił przystanek pod Pegazem w kierunku pętli ten pierwszy, to pamiętaj, ze zatoczka jest krótka, tak max. 1,5 wozu. Często gęsto gdy zjada się dwa busy jeden wystaje. Koło Orbi na styk wchodzą dwa wozy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli już może 1 lipca będziemy jeździć na tej super mapie ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli już może 1 lipca będziemy jeździć na tej super mapie ; )

1.07.12r to bardzo optymistyczny termin, premiera mapy będzie na 100% do 15.07.2012. Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak szybko zrobisz budynki i linie? Optymista żesz jesteś, termin przełożysz jeszcze kilka razy. Powodzenia :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak szybko zrobisz budynki i linie? Optymista żesz jesteś' date=' termin przełożysz jeszcze kilka razy. Powodzenia :P

[/quote']

Pewnie, ze jestem optymistą :)

Dzisiaj kończę cały układ dróg, przed dwa-trzy dni znaki, zrobienie jednej linii(bo tyle będzie w 1 wersji) to jest moment, gorzej z rozkładem :P Budynki tez z dwa-trzy dni i jesteśmy w domu :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejna zatoczka(przystanek "Pegaz"):

68690761.th.jpg

Widok z drugiej strony:

95955187.th.jpg

Zbudowane jest już 94% dróg. Pozostało 500m do pętli :)

Już niedługo kolejne zatoczki/skrzyżowania i kolejne zdjęcia ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo ładne zatoczki, szczególnie zatoczka Pegaz w kierunku centrum bardzo ładna, łagodna ; )

+ Rozkłady powinienem zdobyć jakoś na dniach, dam znać jak coś.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Parking wzdłuż ulicy Marcinkowskiego:

57963179.th.jpg

Skrzyżowanie ul.Marcinkowskiego z ul.Staszica + przystanek "Staszica":

23435043.th.jpg

W tej chwili juz nie dojadę do pętli(straszne zmęczenie), zrobię to dzisiaj w godzinach południowych :)

Komentarze, sugestie i uwagi mile widziane :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mama wrażenie, że za daleko odjechałeś z ta zatoką i krzyżówką z drogą osiedlową. Jak przejedziesz przez skrzyżowanie Matejki/Marcinkowskiego masz pasy, jakieś 30-40 metrów kamienicy, krzyżówkę i zatokę. Skróciłbym pasy zjazdowe i pas strefy wydzielonej z ruchu. Ewentualnie trzeba to skonfrontować z jakimiś fotkami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mama wrażenie' date=' że za daleko odjechałeś z ta zatoką i krzyżówką z drogą osiedlową. Jak przejedziesz przez skrzyżowanie Matejki/Marcinkowskiego masz pasy, jakieś 30-40 metrów kamienicy, krzyżówkę i zatokę. Skróciłbym pasy zjazdowe i pas strefy wydzielonej z ruchu. Ewentualnie trzeba to skonfrontować z jakimiś fotkami.

[/quote']

Mi się wydaje, że jest dobrze ;)

Sugerowałem się tymi dwoma zdjęciami i mapami Google.

http://komunikacja.org/zdjecia/598_07.jpg

http://komunikacja.org/zdjecia/598_06.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, jak tam idzie robienie mapki, bo coś ostatnio ten temat ucichł? :)

[mod]Nie pytamy o postępy prac nad dodatkami, autor sam nas o tym poinformuje jeśli zechce.[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma co się nie potrzebnie napalać :)

15 miała być premiera oczekiwana :)

a jak widac 31 . Nie będę nikogo obwiniał bo to nie ma sensu.

Ale pozdro

edit

Napisałem do autora 15 lipca . Nie dostałem odp a jak widać ostatni raz się logował 18 Lipca .

+ Będę teraz robił ja mapke gorzowa tylko zaczynam od 0 % więc trzeba czekać narazie zrobię tylko 126 żebyście mogli sobie pojeździć później dołączę inne linie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oficjalnie stwierdzam iż zaczynam kontynuować moją mapę kiedyś zacząłem ale nie robiłem z myślą ,że użytkownik który robił zrobi ją do końca los chciał , że go nie ma więc ja wrócę zrobienia mapki . Moja 1 mapa to będzie więc pewnie Szału na 100% nie będzie ale na 50% na bank będzie . Na początku zrobię jedną dwie linie później najwyżej będę po mału uzupełniał . pozdrawiam

na zdjęciu jest przedstawiony przystanek WIDOK i osiedle

Aaa.jpg

2222aa.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam propozycję, by ten wątek zamknąć, bo sebocis chyba z jakichś powodów osobistych wypadł z obiegu, a yasmin-knock niech założy swój osobisty temat żeby nie robić burdelu w wątku innego autora.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.