Roland

Galeria zdjęć (i inne problemy) dla Lenovo K6 Note

1 post w tym temacie

Napisano (edytowane)

Zauważyłem, że nie mam klasycznej galerii zdjęć w smartfonie wymienionym w nazwie wątku - czy faktycznie nie istnieje (tylko ta nieszczęsna Picasa i Google) ? - a może ja nie umiem szukać? . Ściagnąłem jakieś ze sklepu Play, ale zawierają te durne i irytujące reklamy :( . Niestety musiałem zmienić telefon, bo kończyła mi się umowa, a moje ulubione Galaxy S3 wieszało się na maxa (potrafił już 'fundować' 3 starty w ciągu 5-8 minut! i wyłączanie się na baterii przy ok 70 % :( , chociaż potrafiło pracować przy 25 % - więc nie szło tu o to, że bateria słaba a wskaźnik przekłamuje np. ). Nie mam też 3-kolorowej diody informującej o alertach i stanie ładowania baterii (czerwony kolor), czy naładowanej (zielony). Ogólnie mówiąc coś za coś, ale moze ktoś z was ma takie cudo i wie, co można z tym zrobić (a co nie jest do obejścia i trzeba się zżyć z nowym sprzętem i jego odmiennością) ?? . Jednak Galaxy S3 to było coś znanego - klasycznego i stabilnego (nie obrażając nowego, żeby nie zapeszyć :P ), a jednocześnie nienajgorszego. Dodam jeszcze, że nie to, żebym był leniwy, tylko mam sporo pracy i nie chcę zużywać czasu na testy takich apek, czy transferu na ściaganie tych, które potem okażą się nie takie, jakie potrzeba. Skoro ktoś bardziej doświadczony może podpowiedzieć coś, co się sprawdzi 'od ręki'.  I o to właśnie was proszę :) 

Edytowane przez Roland
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta