K0K5

MZK Kydczice 2.0

21 postów w tym temacie

Witam. Od sporego czasu pracuję nad mapą MZK Kydczice autorstwa Josefa. Doświadczenie vfirmowe pomogło mi usystematyzować tabor, czyli każdy autobus ma swój numer boczny. Do tego kilka linii dojdzie. Mapa zostanie wydana w sposób nietypowy, gdyż w trosce o niezłamanie praw autorskich a że sam autor już rzadko wchodzi do internetu (w końcu mapa ma prawie 5 lat) jak dam znak że mapa gotowa chętni do pobrania napiszą na PW.        Screeny:20368789_688361898024764_90824777353948043702992476061513737.png28521132498809355502.png37870367930479742393.png82524816477384896368.png90684590493800993564.png

Oceniajcie postępy prac (na spliny nic nie poradzę)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy będzie ailist dla tych, którzy nie posiadają Stadtbusfamilie (jak ja np. )?  - jeżeli tak, to być może sie na nia skuszę. Aha, kiedyś chyba wgrywałem obiekty i spliny do starej wersji, czy coś nowego dojdzie w kwestii dedyków, czy tego nie ruszałeś? ;) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Zrobię AIlist dla manów NG/NL; 2. Tej kwestii nie ruszałem, aby potem nie mieć problemu ze spakowaniem. Aby było potem mniej pobierania. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie dałoby rady do MANów i Merców też ? - 3 Gen. mam, o ile to nie są Juliana (na screenie), je też mam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Niestety, muszę ciebie zawieść, To są te merce od Juliana, a SU15 od tatiany00 bez modów masz?

Edytowane przez K0K5
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam tego zmodowanego - z kierownicą od Neoplana i tego zwykłego Tatiańca też. Co do Merca - jakby był w ailist razem z którymkolwiek 'Tatiańcem', to czemu nie.. byłoby ciekawiej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To skoro tak to tylko ostaje się zamienić Stadtbusfamilie na NG/NL podstawowe i jest ailist. Aktualnie robię helpery dla linii oraz poprawiam. Wydanie Kydczic dwójki już niebawem. Poprawce uległ fragment linii 13 w okolicach Miechowic między przystankiem Miechowice Sklep a Obywatelska.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może po prostu przekleić sekcję z NL/NG z ailist z tymi podstawowymi  MANami w miejsce MANów ze Stadtbusfam. w 'bogatej' ailist? Cieszy zapowiedż szybkiego wydania, po starej nigdy nie jeździłem, przyznam (przetestuję od razu nową wersję) :P .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widać że mapa ma swoje lata ze względu na chodniki i drogi rzadkością już używane na mapach, aczkolwiek cieszy że mniej FPSów zjedzą obiekty.

Powodzenia w budowaniu mapy!

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

@Lubeldzięki, przyda się :D . Poza tym mam nadzieję że nie będzie przeszkadzała inna możliwość pobrania, czyli na PW.

Edytowane przez K0K5
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Roland, zrobię malowania dla NL/NG z numerami bocznymi Stadtbusa. Ale jakby co to nie są gołe malowania. Na przykład #72 ma malowanie stihla (SBF) a ten sam numer w NL/NG będzie miał reklamę Auchan. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklama ta, czy inna to pestka, ważne, żeby się taborowe zgadzały, zwłaszcza przy metodzie przeklejania będzie to istotne :PxD 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A o to to nie ma obaw, jeszcze czy masz Doppelgelenkbusa? Bo Kydczicki #56 to jest VanHool A330

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poza tym jak ktoś nie wie, to mówię, będą linie specjalne.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam doppelgelenka i nie mam zamiaru go kupować, niestety, więc jak to zrobić, usunąć go we własnym zakresie z ailist?

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bedzie kilka AIlistów. Bedzie specjalny AIlist dla osób bez dodatków płatnych. 

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Dobrze , że tworzy się jakaś nowa mapa 8D W KOŃCU ! Bo od 3 miesięcy nikt żadnej mapy nie zrobił . Będę z pewnością czekał ,aż wyjdzie(: . Pozdrawiam:rolleyes:

Edytowane przez omsi 1
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oto przejazd linią 13 na mapie Kydczice. Sorka za wszelkie problemy oraz za brak dźwięku, ale to ma pokazać tylko trasę. Part pierwszy Part drugi Part trzeci

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te dzisiejsze mapy są wymagające oraz nie działają na wszystkich kompach. Ci ze słabszymi jednostkami są więc poszkodowani. Dzięki zastosowaniu rzadko już używanego SimpleStreets 'a mapa nie będzie wymagająca. Wielu hejtuje tą mapę za to. Sami powiedzcie, czy takie myślenie o innych jest złe, czy raczej Kydczicom to na dobre wyjdzie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przynajmniej ta mapa pod tym względem będzie nadzwyczajna :D Większość map ma nowsze Simplestreets'y, więc tu będzie "stara" nowość ;):D

Pozdro milosz20

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

20543747_690941197766834_430029281134948

Świeżutki Solaris z 2016 roku w Kydczicach. Nie dawno wjechały one do owego miasta i otrzymały numery 6x. Oczywiście solowe to 66, 67, 68 i 69; a Przeguby to 60, 61, 62, 63, 64 i 65. Co do wydania mapy to robi się Plac Polski Walczącej. Kiedy zrobi się plac, zrobię helpery, poprawię przystanki, ulepszę HOFa i wydam. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta