Roland

Problem z C4 Engine w WoS (Subways) Vol1, New York-Path

1 post w tym temacie

Mam problem, ponieważ kiedy uruchamiam grę, to po prezentacji wszystkich plansz i przejściu do Menu głównego nagle zamyka, a Windows pokazuje przesuwny pasek pod tytułem "C4 Engine przestał działać". Grać mogę tylko z płytą w napędzie. ustawienia są dość wysokie,ale to chyba nie ma znaczenia, ponieważ stanowiłoby problem takze z płytą w napędzie, a gdy ona jest, wszystko działa, jak należy. Nie mam tu czegoś takiego, jak logfile, więc nie dam :E . Co może być problemem? - nie chcę przeinstalowywać direct X na tą z płyty, bo może wróci do starszej wersji i spowoduje problemy z innymi symulatorami. Czy jestem skazany na granie tylko z płyty? Dodam, że przy starcie płyty nie mam opcji zainstalowania/naprawy/usuniecia gry, natomiast mam z automatu Menu, ocja 'Play' jest tam obecna. Czy muszę odinstalować z poziomu panelu sterowania systemu Windows i dopiero zainstalować ponownie (nadmienię, że nie grałem w to od czasu reinstallu Windy z zachowaniem opcji, plików i programów, może to cos popsuło i należałoby odinstalować ten symulator i zainmstalować ponownie. trochę głupio grać z płyty

-------------------------------------------------------------------------------
EDIT: Ponowna instalacja nie pomogła, dalej to samo  :?
EDIT2: TRzeba uuchamiać jako administrator - niestety za każdym razem konieczne jest submenu i kliknięcie w opcję admina, czy da sie ustawić,by za każdym razem uruchamiać jako admin, ale bez 'akrobacji' z submenu?
Edytowane przez Roland
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta