kacper2

[wydzielono][brak linku]Konstal 5N

8 postów w tym temacie

Dowland:

usunięty/brak zgody autora/JSS

Tramwaj znalazłem na stronie OMSI Poland na FB.

Autor: Michał S.

27625466_844700859043864_5542355623841487261_o.jpg

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trudno nim sterować, ani kontrolerem, ani klawiaturą (nie reaguje poprawnie tak, jak 4N) :P testowane na Nowe Piekary Tram

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W folderze Scripts są tylko 3 pliki dot. drzwi, więc aby ten model ruszył trzeba użyć skryptów z Konstala 4N.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, tylko ja wrzuciłem zawartość do Folderu Konstal 4N (wg. instrukcji Pałzy, który poradził nadpisać pliki, aby wgl działało), więc wszystkie pliki toretyczne są, a drzwi akurat działają poprawnie (cała elektryka), problemy są z 'samo kręcącym się' hamulcem - nie idzie go złapać, ani ruszyć myszką, cały czas się obraca, a jeszcze jakby jednocześnie próbował się kręcić w drugą stronę. nie działa też naturalnie sterowanie kontrolerem (takie założenia autora pojazdu, ale spróbowałem i tego, widząc, że sa kłopoty z zalecanym sterowaniem). Można tylko dodawać gazu, ale hamulec jest bezużyteczny.. :P 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działa ręczne sterowanie trzeba tylko wyłączyć w opcjach automatyczne sprzęgło. Nie do końca jest ok nawet na mapie Poznań Tram. Przed przystankiem Marcinkowskiego wywala nadmiarowy a potem po wyłączeniu elektryki już się ją nie da włączyć klawiszem E ponownie. Kontal 4N prawidłowo jedzie w tym miejscu dalej. 

Muszę to jeszcze sprawdzić na innych mapach.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

5N pomyka na mapie Eberlinsee..

Raczej wlecze się, bo ręczne sterowanie nie tak łatwo opanować aby szybko jechać, przy szybszym kręceniu sterownikiem wywala nadmiarowy.

33642735769506603461.jpg

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozwolę sobie zacytować własny post na OMSI Poland, którego Pan Autor Tematu nie doczytał. 

„Zabrania się reuploadowania paczki oraz udostępniania linku w przestrzeni publicznej (otwarte grupy, blogi, fora, strony internetowe, profile publiczne).”

Już nie będę komentować braku jakiejkolwiek wzmianki o autorze. Link z pierwszego postu rzecz jasna zablokowałem. Warunki korzystania obowiązują dalej.

3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.