1 post w tym temacie

Witam Was w moim świecie autobusów! W pierwszym odcinku przygotowałem coś co pomoże osobom takim jak ja przy pierwszym uruchomieniu OMSI 2. Samouczek jest to najłatwiejszy sposób na zapoznanie się ze światem autobusów w programie OMSI 2, jednak zajmuje dużo czasu. Słysząc problemy osób które narzekały, na bardzo długi tryb nauki dochodzący nawet do 10 godzin stworzyłem dla Was film w którym to ja przejdę samouczek i przekażę Wam wszystkie najważniejsze informacje w nim zawarte żebyście mogli rozpocząć swoją karierę kierowcy jak najszybciej. Pełna wersja razem z zapoznaniem się z różnicami w taborze pojazdów trwa 3 godziny ale możecie podzielić ją sobie na części lub zobaczyć tylko interesujące Was fragmenty. Przy każdym samouczku podawałem Wam klawiszologię a na samym końcu filmu macie zbiór wszystkich skrótów klawiszowych użytych w grze. Każdej uczącej się osobie życzę dużo radości z korzystania z programu OMSI 2 i zapraszam na dalsze moje filmy w których pokażę Wam jak ja jeżdżę, będziemy mogli porozmawiać w trakcie odcinka oraz będę odpowiadał na Wasze pytania zadane w sekcji komentarzy. Gorąco zapraszam!

Link do filmu: 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta