AdamSx96

Kierownica Logitech G25 - Problem z konfiguracją

1 post w tym temacie

Napisano (edytowane)

Hej, 

ogólnie chciałbym się Was poradzić w sprawie ustawienia mojej kierownicy G25 w grze OMSI 2. Kiedyś grałem na myszce jak miałem słabą kierownicę, ale od roku posiadam właśnie Logitecha i na wszystkich grach działa po prostu bajecznie, nie można się przyczepić. Jednak podczas gdy próbuję skonfigurować ją pod OMSI to właśnie pojawia się problem. Od razu mówię, że od 2 dni siedzę i szukam poradników jak to naprawić jednak nic nie pomaga. 

Problem: Podczas gdy automatycznie skonfiguruję kontroler to działa kierownica, ale pedał gazu ciągle jest wciśnięty. Podczas zmieniania konfiguracji dochodzi do różnych dziwnych akcji np. hamulec to puszczenie gazu, a gaz to wciśnięcie mocniej gazu, sprzęgło to hamulec. Po prostu cuda na kiju.

X: ruch kierownicy
Slider 1: gaz i hamulec (jak wciskam gaz to wartość podskakuje do 100%, a gdy wciskam hamulec to do 0%
Slider 2: Sprzęgło

(można się skontaktować ze mną przez ts3, jeżeli chciałbyś w taki sposób mi wytłumaczyć to napisz w komentarzu)

BARZDO PROSIŁBYM WAS O POMOC!
POZDRAWIAM

(screen jest poglądowy bo próbowałem różnych ustawień i każda z nich nie działa)
5ab763d205aa3_Beztytuudasdas.thumb.png.e74f7eb1764884f22e3b29ac61152c19.png

Edytowane przez AdamSx96
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta