Speed024

Zarobki MPK Rzeszów

26 postów w tym temacie

Miałbym pytanie, ile zarabia mniej więcej kierowca w MPK Rzeszów ?

Bardzo mnie kusi by zostać kierowcą autobusu, doradźcie mi proszę czy wato w dzisiejszych czasach?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kokosów nie ma jakieś 1700 na rękę + jakieś dodatki. :] Czy warto to juz sam sobie musisz odpowiedzieć:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz to potraktować jako "zabawę". Pojeździć trochę i pójść w innym kierunku 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak, jestem obecnie w technikum ZSE i chodzę do 2 klasy tech. , i potrafię 6H jeździć autobusem w OMSI bez znudzenia ani nadmiernego zmęczenia i sprawia mi to radość .

Powiem szczerze tak, naprawdę od roku myślę poważnie o tym kim chcę być itd. I nie potrafię się zdecydować bo to i to mi się podoba , ale nie chcę również wylądować i żyć jak jakiś żul jeżdżąc w MPK i zarabiać 1500 zł.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadome nikt nie chce pracować całe życie w Mpk/Mza. Dlatego mówię pojeździj, wyszalej się i do poważnej pracy z poważnymi zarobkami...:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tym bardziej że MPK zatrudnia teraz nowych na czas określony

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"ja w mpk lublin jezdzilem 13 lat zarabialem 1650zl netto ale z nafty mialem ok. 15 litrow dziennie to jest jakies 50zl to jest norma w mpk lublin"

hahah, gdzieś to wyczytałem :D

Stawka to ~~10zł/h. Za spóźnienie 5 minut np dostajesz minus 5% premii. Fajna zabawa, potem lepiej poszukać czegoś opłacalnego. Takie moje zdanie, co innego mogą powiedzieć kierowcy. Skocz na pętle, zakręć się przy kierowcach, pogadaj. Potem spytaj czy opłacalna praca, czy warto. Lepiej mieć wiadomości z pierwszej ręki :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Warszawie na 3/4 etatu zarabia się 2500. Jest to pewne, gdyż zaufany znajomy mi to mówił.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Warszawie to dość normalne, inna sprawa chyba z Rzeszowem.

sgo - masz na myśli bym się wyszalał w OMSI i szukał pracy poważnej np. elektryk samochodowy?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To szkoda chyba prawa jazdy na tą kategorie robić na 2,3 lata?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba że lekarz da okresowe ;p A wracając patrz jeszcze że nie samo prawko wystarczy by jeździć autobusem w MPK...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tjaaa... jeszcze psychotesty. Bodajże MPK kiedyś refundowało te wszystkie testy i badania, ale jakbyś odszedł w przeciągu roku czy dwóch to musisz im pieniądze oddać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawko kart D + kurs na przewóz osób + psychotesty. wszystko z własnej kieszeni wychodzi coś prawie 6 tyś.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To trochę trzeba zapłacić ..

Ale mam dziwne podejście i uczucie co do tego zawodu, raz mi się chce jeździć a raz nie. A również nie chcę iść na ten zawód pojeździć tam 2H i ledwo nie usypiać z znudzenia bądź zmęczenia.

I chciałbym się sprawdzić najlepiej przed podjęciem decyzji, ale nie wiem jak. Tzn. wiem że mogę pojeździć w OMSI dłużej ale ile? w jakich godzinach? i tylko 1 dzień i 2 od razu spokój?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poziom zmęczenia przy grze i w realnej jeździe to 2 różne światy. Poziom znużenia można porównać, ale nie zmęczenia. Jest to trochę inwestycja na początku, ale przecież nikt nie każe Ci jeździć w MPK całe życie. Ucz się języków to zawsze możesz liczyć na robotę przy przejazdach turystycznych międzynarodowych, a to już dużo ciekawsza zabawa ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie mi się np. PKS nie podobają takie na długie trasy, bo jedzie się i jedzie przed siebie i nic się nie dzieje.

Może to głupie, ale uważacie że ile powinienem wytrzymać za kierownicą w OMSI (bez przerwy kursując, oprócz stania na zajezdni i czekając na kurs te 5 min.) .

Wybaczcie że tak zbaczam z tematu, ale Omsi ma wbudowaną kartę kierowcy i nie wiem czy mam poprawne statystyki (bo jeżdżąc w OMSI człowiek się szkoli, po to jest właśnie symulator).

Moje statystyki:

Zacząłem moją przygodę z OMSI (czyli 1x kontakt z autobusami w grze) :

2011-04-25

Przejechane:

1171.0 km

Przystanki:

1980

Spóźnień:

135

Wypadków:

161

Zderzeń:

154

Potrąconych przechodnich:

50

Ocena jazdy:

53%

Komfort:

75%

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie porównuj gry do reala. Z tego co przeczytałem, masz 17 lat, a prawo jazdy kategorii D można zrobić najwcześniej po ukończeniu 21 lat, więc masz dużo czasu na przemyślenia "kim zostać jak dorosnę". Więc nie masz co się odrazu napalać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podawanie tu jakichkolwiek statystyk z g r y k o m p u t e r o w e j jaką jest OMSI w odniesieniu do pracy prawdziwego kierowcy mija się całkowicie z celem... Porównywanie odczuć z siedzenia przed ekranem komputera/laptopa i zabawy (tak! zabawy w kierowcę autobusu) z rzeczywistością to jakaś pomyłka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wystarczy wspomnieć, że grając w OMSI obserwujesz prostokąt o przekątnej powiedzmy 21 cali. Prowadząc auto Twój mózg przelicza niestworzoną ilość danych i obrazów, które nie dzieją się "na płask" przed Tobą tylko wszędzie dookoła. Gdyby to było takie proste to już od dawna zamiast ludzi za kółkiem samochodem sterowały by komputery i oczywiście nie byłoby wypadków. W tej chwili nie ma jeszcze takiego komputera, który by sobie z tym poradził i boję się, że jeszcze długo nie będzie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No zgadza się, wczoraj np. jeździłem 3,5 H od 14.30 do 18 na mapie Wrocławia i po 4H nie wytrzymałem i wyłączyłem grę bo mi się nie chciało.

Piszę to po to , co prawda zmęczenia nie ma co porównywać, ale znudzenie tak. Ile tak mniej więcej kierowca jeździ w MPK Rzeszów dziennie (na 3/4 etatu ) , może to głupie pytanie ale ile powinienem wytrzymać w OMSI bym dorównał w rzeczywistości takiej pracy. Wybaczcie że zbaczam z tematu trochę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie porównuj OMSI do normalnego życia. Normalny kierowca jeździ jakieś 6 do 8 godzin. Proponuje znaleźć sobie jakiegoś znajomego kierowce czy coś i pojeździć z nim trochę. Może teraz o tym marzysz ale to tylko marzenia młodego chłopaka jak miał byś to robić na codzień zbrzydnie Ci to wiem to po rozmowach z kierowcą z MPK. A poza tym niestety ale praca naraża nasze zdrowie...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

może to głupie pytanie ale ile powinienem wytrzymać w OMSI bym dorównał w rzeczywistości takiej pracy.

To niestety jest głupie pytanie... Przeczytaj wcześniejsze posty (moje i Kazika) i będziesz wiedział dlaczego tak uważam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyjdź do MKS Rzeszów :P też koło 1700-1800 zarobisz :D Wyślą Cię na Łukawiec/Czarną to Ci zbrzydnie ;) Nie ma to jak jazda na kursach PKS ;] najlepsza trasa to Rzeszów-Sokołów (24 km) najwcześniej zatrzymasz się na 20km w Nienadówce ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta