M4th30

aplikacja forum Aplikacja Forum na Andorida

Aplikacja Forum na Androida   4 głosy

1. 1. Czy chciałbyś żeby powstała na telefony z Androidem aplikacja Forum?

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

18 postów w tym temacie

Witam,

Piszę z propozycją utworzenia aplikacji Forum na telefony z Androidem od 5.0 wzwyż. Niedługo wydam wersję BETA, wtedy możecie oceniać co do poprawki, a co wam będzie się podobać. Planuję też, aby zrobić aplikację na telefony z iOS. Głosujcie w ankiecie czy taki pomysł by wam się spodobał :).

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Byłoby to pokrzywdzeniem osób posiadających urządzenia z Androidem z niższą wersją. Sam mam np. 2 urządzenia z wersją 4.2, (ale na szczęście jedno z 7mką) i co wtedy? 

Dążę więc do pytania, czy powstanie kiedyś wersja na starsze Androidy? Czy zostanie tak, jak to teraz planujesz?

Edytowane przez chomikseba
Drobna korekta.
2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, chomikseba napisał:

Byłoby to pokrzywdzeniem osób posiadających urządzenia z Androidem z niższą wersją. Sam mam np. 2 urządzenia z wersją 4.2, (ale na szczęście jedno z 7mką) i co wtedy? 

Dążę więc do pytania, czy powstanie kiedyś wersja na starsze Androidy? Czy zostanie tak, jak to teraz planujesz?

W sumie świat idzie do przodu, nowe wersje systemów, stare przestają być wspierane itp... Zawsze można na telefonie zainstalować nowszą wersję andka 

:)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, chomikseba napisał:

W sumie @chomikseba masz rację. Może zrobię na starszą wersję, ale na razie wydam w wersji BETA na nowsze, a wraz z oficjalną wersją będzie od Android 4.0

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowe info w sprawie aplikacji: Na pewno Czatbox może być nieaktywny lub niedopracowany w wersji BETA, a w następnej wersji będzie to zmienione

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem, że w sklepie Play będzie do pobrania? 

Można też udostępnić plik .APK do instalacji...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie jak @OmniWin zgodzi się to tu, na forum, będą linki do pobrania różnych wersji aplikacji na różne wersje systemu Androida

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbuj. Ja ogólnie czekam na wersję na iOSa bo takim systemem się posługuje ;)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie! Ze względu na małe zamieszanie w programie, którym robię aplikację, musiałem usunąć to co zrobiłem. Chcę do świąt wydać wersję BETA, a do końca roku 1 wersję aplikacji. :) 

Pozdrawiam wszystkich :)

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czekamy z niecierpliwością, mam pytanie czy ta aplikacja będzie tj. odrębną aplikacją czy stroną internetową w aplikacji?

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@VisonYT BETA - strona internetowa w aplikacji, a w oficjalnej pierwszej wersji będzie się odrębną aplikacją z aktualizowaniem nowych wątków czy są. Powiadomienia będą z automatu przychodzić na telefon, jak włączysz transmisję danych telefonie. Postaram się kilka narzędzi dla moderatorów i administratorów dodać 

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

@VisonYT na pewno będzie aplikacja działać podobnie jak aplikacja serwisu z grami - Steam

Edytowane przez M4th30
1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, M4th30 napisał:

@VisonYT na pewno będzie aplikacja działać podobnie jak aplikacja serwisu z grami - Steam

Aha okej to czekam:)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kilka nowych informacji o aplikacji Forum:

Pobieram potrzebne pliki by przygotować aplikację z telefonami z systemem Android od 4.0 wzwyż. W tym tygodniu spróbuję aplikację na telefon wrzucić, jeżeli będzie wszystko działać dam wam drodzy użytkownicy Forum wersję BETA, a do 31 grudnia postaram się wszystko opracować :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to tak: na obecną chwilę kończę stronę startową aplikacji, żeby skorzystać z niej będzie trzeba zalogować się na konto, które mamy na tym Forum. Pobieram ostatnie pliki i zaraz przejdę do strony głównej. Postaram się dodać niedługo kilka screenów z wyglądu aplikacji w telefonie :)

5c055090eaa66_dowtku.thumb.PNG.70369c33cc559d560c5f57c8cd964ceb.PNG

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

To tak drodzy użytkownicy i administracjo: udało mi się przerzucić stronę startową do telefonu bym mógł widzieć to w aplikacji.

5c0674d8729c8_Screenshot_20181204-1330241.thumb.png.37b237f1f7fa9ad93da75aa29f908c99.png

Aplikacja zainstalowana już na moim telefonie, zrobiłem stronę startową tylko trzeba działy posty wątki przygotować do aplikacji i wydam już niedługo! :)

Edytowane przez M4th30
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Wygląda, jakby połowa aplikacji miała być angielska, a połowa polska... Zmienisz język na polski na tym ekranie startowym, czy będzie po angielsku? 8D

Edytowane przez chomikseba
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@chomikseba będzie po polsku, tylko taka wersja beta wisi u mnie na telefonie ;)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta